Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem én ezt észre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem én ezt észre?

Figyelt kérdés

Lehet én látom rosszul, de 25 évem alatt szal máig is állandóan azt hallgatom, h mert mi férfiak mekkora hűtlen xy-k vagyunk és mert bla bla bla...

Kezdetben el is fogadtam, de

közben meg ha a közvetlen környezetemet vagy akár a távolabbit veszem alapul, hát lehet, h a nőkre jellemző inkább, h hűtlenek(persze tisztelet a kivételnek).

Vagy én látom rosszul és tényleg a férfiak a szemetek, a nők meg a hűség mintaképei?



2013. aug. 24. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért, mert te nőkkel beszélgetsz a témáról, és a férfiaktól hallod vissza a megcsalós dolgokat. :)

Szerintem egyre megy a két nem. Be lehet fejezni végre az egymásra mutogatást.

2013. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ember most mit kell itt általánosítani? Van rendes nő és férfi is meg van hűtlen disznó nő és férfi is. Az arányok pedig szinte megegyeznek.
2013. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Felesleges bármelyik oldalt is általánosítani, emberfüggő.
2013. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez megint egy olyan dolog, hogy egy kapcsolatban nem attól fog függeni, hogy megcsalja-e valaki a másikat, vagy hogy ki csalja meg, hogy nő-e, vagy férfi. Inkább attól, hogy ki milyen ember és mik a körülmények.
2013. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy? Ha egy pár nem békés körülmények között meg szét, úgy is fújni fog a másikra. hogy a nő csalta meg a férfit, vagy a férfi a nőt, teljesen mindegy. Te legyél hűséges és különb ettől a magatartástól.


(Ismerek hűséges nőt, hűséges férfit. Hűtlen nőt és hűtlen férfit is.)

2013. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem általánosítok, mivel leírtam, h tisztelet a kivételnek.

Másrészt, ha egyszer az én környezetemben 10-ből 10 nő veri magát, h a férfiak mekkora "izék", akkor talán had engedjem már meg magamnak, h valamennyire általánosítsak.

Főleg, h ez a "mindkét nem azonos számban lép félre" kb szerintem nagyobb baromság.

Talán megszámoltátok?

2013. aug. 24. 15:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Felteszel egy kérdést és ha a nép nem ért egyet veled akkor biztos ők a hülyék...
2013. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem nevezném népnek, h 3-4 válaszoló kommentel.

Főleg, h azzal jönnek, h általánosítok, közben meg ők se csinálnak mást...

Ez így kicsit nevetséges nem?

2013. aug. 24. 16:40
 9/13 anonim ***** válasza:
10ből 10nő sem az összes nő, csak 10.
2013. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A közvetlen környezetemben inkább a férfiakra jellemző a hűtlenség. Máshol meg biztos máshogy van.
2013. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!