Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam egy fiút, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy fiút, aki nagyon helyes, megtetszett és úgy vettem észre, hogy szerintem én is tetszem neki, figyelt. A közelemben volt. Még majdnem labdával is megdobott, de az véletlen volt. Így akarta felhívni magára a figyelmet?

Figyelt kérdés
Aztán chaten bocsánatot kért.Elősször én bejelöltem és visszajelölt :).A barátnőm megkérdezte tőle,hogy tetszem-e neki,azt mondta,hogy még nem tudja.Később rámírt,és nagyon kedves volt velem.Mikor a haverjaival volt elég bunkók voltak,de ha maga van nagyon kedves,bár nem mert odajönni hozzám,a barátnőim azt mondták,ha maga lett volna,biztosan oda jött volna.Sajnos ezt már nem tudhatom meg.Nagyon szeretnék mégegyszer találkozni vele,nem is lakik messze.Chaten nemtudom hogy rá -e írjak,én nagyon szeretnék,de ő nem nagyon kezdeményez,pedig én nagyon szeretném,csak nemtudom,hog ykezdjem el.Segítség,tanácstalan vagyok!!

2013. máj. 12. 17:18
 1/2 A kérdező kommentje:
És mit jelent az,hogy mikor elköszönt chaten azt írta,hogy: alap :) okey,szia :)). ??? de láttam,hogy az egyik képéhez valaki azt írta(alap) ez mit jelenthet,de asszem jó értelemben van.
2013. máj. 12. 17:43
 2/2 anonim válasza:
Hát nem tudom. Az alapján amit leírtál nem lehetsz benne biztos. Szerintem még ő maga sem tudja.
2013. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!