Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ti ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti ilyen helyzetbe kerülnétek, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nemrég közös barátok útján megismertem egy srácot, nagyon helyes, humoros, nagyon bejön, kb 1 hónapja ismerem, talán életemben nem tetszett még senki sem külsőleg, sem belsőleg úgy, mint ő, viszont mint megtudtam van barátnője. Képzeljétek magatokat a helyembe, ti mit csinálnátok? Kimondhatatlanul beleszerettem, viszont van barátnője. Ti bepróbálkoznátok nála? Utalnátok rá, hogy tetszik? Vagy mit csinálnátok? :/ 17/L
2013. aug. 24. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Békén hagynám.
2013. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Megprbálnám szép apránként lefejteni magamról az érzéstr, addig komunikálnék vele(mert úgy könnyebb) utána kerülném a helyedben.
2013. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
békén hagynám. ez alapvető
2013. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
5%
szedd szét őket. ha ennyire tetszik, tegyél meg mindent ,h megkapd. ha nem hagyja magát,akkor ráérsz később leszakadni a témáról, de lehet h összejön. szal hajrá 22L
2013. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha én szedném szét őket, utána nem tudnék tükörbe nézni... Viszont hagyni egyszerűen elfelejteni se tudom... sakk-matt
2013. aug. 24. 14:49
 6/22 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagy, így felejtsd el.

Mikor hasonló helyzetben voltam, akkor simán lecsaptam más kezéről lányt(természetesen nem tartoztak a tabuk közé(családtag nője, barát nője, haver nője...))

2013. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kislány, ez nem sakk-matt. Ez patt.


:)


27f

2013. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben először megpróbálkoznék vele összehaverkodni.. végülis az egy dolog, hogy van barátnője, de lehet, hogy nem túl komoly vele a dolog. Az is lehet, hogy már nem sok kell ahhoz, hogy szétmenjenek. Légy a pasi haverja, és ha így áll a helyzet a barátnőjével, ahogy írtam, veled meg egész jól érzi magát..ki tudja? lehet rájön, hogy azt a régi kapcsolatot már le kéne zárni, s belevágni egy újba!
2013. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
# 4 A te kapcsolatod is hasonlóan szedje szét valaki így a közeljövőben.:)
2013. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5 Az még megér mondjuk a helyzetedben egy misét, hogy kiderítsd saját magad, hogy a kapcsolatuk valós, vagy csak kifelére szól-akár milyen érdek miatt.
2013. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!