Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit reagálnátok ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok ha ilyen helyzetbe kerülnétek a pasitokkal?

Figyelt kérdés
Nos. A hétvégén lesz egy buli ahova én és a barátom is megyünk. Eddig úgy volt,hogy ő is a barátaival én is a barátnőimmel. De végül lehet hogy megbírjuk oldani, hogy együtt menjünk el. Beszélgettünk a buliról, és egyik téma kapcsán ezt mondtam : de hát ott úgy is együtt leszünk! Erre az ő válasza annyi volt : Dehogy leszünk, én maximum pár percet leszek veletek, aztán hagylak benneteket! (Nekem logikusnak tűnt, ha együtt megyünk, együtt is leszünk) Ez nekem elég rosszul esett, pár percig nem is tudtam neki mit visszaírni, aztán egy : " hát rendben :) "-nel elintéztem. De azóta is ez van a fejemben.. Fél éves kapcsolat.
2012. aug. 9. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd kihűlni..
2012. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem bírja a barátnőidet?
2012. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az egyikkel nincs jóban.. De szerintem ez nem számít, ha annyira nem bírná elviselni, nem ajánlja fel,hogy menjünk együtt..
2012. aug. 9. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg majd elmentek a buliba, és ott meglátod mi lesz.
2012. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel most mi a baj? Te a barátnőiddel bulizol ő meg a haverjaival de egy helyen. Nem akar rajtad lógni, hagyja hogy jól érezd magad. Ne aggódj ha látná hogy egy pasi a buliban rádnyomul mindjárt ugrani fog :-)
2012. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!