Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt a legszebb lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt a legszebb lány akit itt látattok olyan kérdéseknél, hogy "Szerintetek szép vagyok? 10-ből hányas? Szép az arcom? Mit gondoltok a külsőmről? "

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem! Mielőtt elkezdenétek ,hogy "ez még mindig nem párkereső stb." lány vagyok és hetero!:)

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2013. aug. 24. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Láttam már pár szép lányt, de nem teljesen értem a kérdésed. Nem tudom a nevüket és a kérdést se belinkelni. Szóval mégis mit kéne ideírnom?:D
2013. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én a linkre gondoltam! ,de ha leírod ,hogy nézet ki az is jó.:))
2013. aug. 24. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
#2-el egyet érte. Egy ilyen kérdést nem szoktam a megfigyeltek közé rakni, annyira nem érdele azért!
2013. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit az első linkelt. Én is azt a lányt nézegettem napokig, mert szerintem gyönyörű. A többi általában átlagos volt...
2013. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a képeken, légy óvatos a netre való feltöltésekkel.

http://www.youtube.com/watch?v=j60XKRfoUVM

2013. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szegény lány! Uhh igen ami egyszer felkerül a nettre azt szinte lehetetlenség le törölni! Rólam is volt már itt fenn itt kép ,de letiltották mert csupa nagybetűvel írtam ki a kérdést. Nem küldöm el senkinek privátba ,köszönöm a megértést!
2013. aug. 24. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Még mikor idekerültem,akkor volt hogy egy lány kérdezte,hogy lehetne-e modell. Valamilyen Hanna.

Göndör vörös haja volt,meg nagyon szép mosolya.

2013. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6-os én most láttam ezt a videót először, de férfi ként mélyen megérintett a sztorija.
2013. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is most láttam először a sztorit, és nagyon megérintett... 16 vagyok, és már raktam ide ki fotót magamról, összesen 2x, és most nagyon megbántam, nagyon bánom,h nem lehet törölni a kérdést... Ezek után többet nem rakok ki magamról semmi ilyet, és noha csak 16 vagyok, kipróbáltam a Badoot, rengetegen rámírtak, és most töröltem a profilom ezt látván...
2013. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!