Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan emberrel akinek sok szexpartnere volt?

Figyelt kérdés
Vagy mennyi lehet max a partnerek száma hogy ne tekintsétek ribinek/himringyónak?
2013. aug. 24. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem érdkel hány ember volt, az érdekel, hogy mellettem milyen emberré válik.
2013. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen. Ez az adott helyzettől függ! Hány éves, hogyan voltak a dolgai....

Én inkább becsülöm, ha valaki nem megy bele párkapcsolatba, mikor csak szexet akar. Nem csap be senkit. Ennél fogva érzem is a saját jelentőségemet, hogy velem viszont kapcsolatot is akar...

2013. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot nem akarnék ilyen lánnyal.
2013. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha lány akkor nem....

Az indok..tudom közhely, h az a lány aki sok pasival volt ribizli, az a pasi meg aki sok csajjal volt macsó.

De én is nő vagyok, egyenjogúság ide vagy oda, a nőket jobb esetbe az érzelmek irányítják. Ha képes érzelem nélküli szexre, akkor a kapcsolattól sem kell többet várni, szintén újabb férfit fog kipróbálni. Nem nagyon hiszek abban, h az emberek eredendően meg tudnak változni..max már idősebb korban mikor be nő a fejük lágya..de sztem itt fiatalokról van még szó..

2013. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ha képes érzelem nélküli szexre, akkor a kapcsolattól sem kell többet várni, szintén újabb férfit fog kipróbálni. "


Ez a pasikra is ugyan úgy igaz akkor :LLL Nekik még is lehet több? áhh...

2013. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg előtte azt is oda írtam, h nők általában érzelmi alapon szexelnek..gondoltam evidens, h a férfiak meg nem! Nem gondoltam, h ezt mellé kell írnom még.:)
2013. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ÉS akkor?... Szerintem ha a pasinak lehet, akkor a nőnek is. Ha a pasi érzelem nélkül tud szexelni és ezt a nőnek el kell fogadnia majd a kapcsolatban, akkor fordítva miért ne tennék?....
2013. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó..te így gondolod. Szerintem sem igazságos, meg h hatalmas közhely, de attól még így látja az emberek többsége. És én magamból indultam ki..én nem nagyon tudok érzelem nélkül szexelni, nem is vtam sok pasival. Hát mindenki döntse am el, h kinek mi fér bele egy kapcsolatba. És pl. nekem pasiban sem túl vonzó az, aki a fél város végig szántotta...
2013. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Általában férfiak nem járnának ilyen nővel, nők járnának ilyen férfivel.
2013. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!