Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha egy pasi (aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy pasi (aki nagyon tetszik nekem) minden talakozasnal azt mondja, hogy miert nem hivom soha fel vagy, hogy jelentkezzek nala stb az mit jelent? Miert nem ö jeletkezik?

Figyelt kérdés
Egyszer mar randiztunk par hete, azota csak futolag talalkozunk, meg egyszer telefonaltunk. Akkor nagyon örült annak, hogy hivtam. Tudom, hogy en is tetszek neki, mert latni rajta, de valoszinüleg nem akar többet.Vagy?Annyit meg tudok rola,hogy nagyon sokat dolgozik.
2013. aug. 24. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi nagyon akar valamit egy nőtől megtalálja a módját hogy felhívja...
2013. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az azt jelenti, hogy jól esne neki, ha megkeresnéd.

te sem nyertél még iq bajnokságot, ugye?

2013. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy jol esne neki,mert evek ota ezt jatszuk,de en attol felek,hogy azt csak ugy mondja.Vagy tenyleg komolyan gondolja?
2013. aug. 24. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
van oka "csak úgy mondogatni" ?
2013. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülne ha felhívnád.
2013. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. :( En eddig csak egyszer hivtam,akkor örült neki,de azota ö nem jelentkezett.Ma megint összefutotunk es megint ö mondta hogy hivjam.De miert nem ö jelentkezik,en nö vagyok,nekem ez kellemetlen....
2013. aug. 24. 19:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs pénz a telóján. #lolwomen
2013. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igaza van a kérdezőnek.Mond neki,hogy ha hívjon ő és ha akar akkor hív,de ha nem akkor felejtős :) Ezt tudom neked tanácsolni
2013. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolso!Csak az a baj,hogy ezzel teljesen összezavar.Nem merek se közeledni hozza,de a szivemet is fajditja! :(
2013. aug. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!