Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtanulni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megtanulni hogy ne szeressem a fiú barátom?

Figyelt kérdés
Tudom nincs barátság fiú és lány közt,vagy nem mind a 2 fél felől van barátság.Az a helyzet hogy van egy nagyon jó barátom pár napja ismerem de mintha 1000 éve ismerném és szeretem és őis.De nekem van pasim.És a pasim is szeretem.Mit csináljak hogy elfelejtsem a barátom?Mert tudom azlesz a legjobb.
2009. okt. 30. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
tölts több időt kettesben a pároddal csináljatok új dolgokat együtt a barátoddal találkozz kevesebet és hidd el az idő megoldja...
2009. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megtanulni? Ezt nem lehet tanulni.

A szerelem meg különben is vagy jön vagy nem ,az érzést erőszakkal meghozni vagy elnyomni se lehet

2009. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy ez ellen semmit nem tehetsz. Nem tudod megváltoztani az érzéseidet valaki irányába, sem erővel, sem máshogyan, akárhogy szeretnéd. Talán, ha kiábrándulnál... de ha olyan rég barátok vagytok, nem hiszem, hogy ez lehetséges lenne. De amúgy, hogy szereted? Szerelmes vagy belé, vagy csak szereted, mintha a testvéred, vagy rokonod lenne? Azzal semmi baj sincs, az ilyen érzések normálisak.
2009. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, ez ellen nem tudsz mit tenni, ez van, minden második f.szra rábuknál, ezt hivják ugy hogy r.banc
2009. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem tud parancsolni az érzéseinek? :D LOL.

Ez különbözteti meg az állatot az embertől, hogy az ember igenis tud parancsolni magának. Pl hiába jön rá a szükség, mégse sz*rik az utcára, vagy hiába kiván meg egy nőstényt az utcán, nem vetődik rá azonnal és d*gja meg mert ő az erősebb.

2009. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az különbözteti meg az embert az állattól, hogy vannak érzései, és nem csak ösztönből cselekszik.

Az érzéseket nem lehet irányitani, csak a tetteket. Attól azok még bennünk lehetnek. " Majd" az idő -...-

2009. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd az idő.... :)Csak az nem tud dönteni, választani, aki nem akar.
2009. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ri.anc akk lennék ha fűvel fával járnék de attól h 2 embert szeretek nemvok az nem gondolod?
2009. okt. 31. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!