Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A volt pasim elvileg azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasim elvileg azért szakított velem mert nemtudok csókolózni. Mindenki aztmondja h majd magától jön de nekem nem így volt. és nagyon kellemetlenül éreztem magam emiatt. De ő csak azt ismételgette h majd megtanít. Mikor fogom vajon megtanulni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 14:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!14/L
2011. júl. 1. 14:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt nemlehet megtanulni, tényleg magától kell jönnie. Amúgy tuti nem ezért szakított, vagy ha igen akkor sikerült kifognod egy ritka nagy barmot aki nem érzett irántad semmit.
2011. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jön magától, csak nem mindegy, mikor és kivel. Te nem vagy még elég idős hozzá és/vagy nem volt megfelelő a fiú.
2011. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ne stresszelj rajta.

mivel kiskorú vagy nem ajánlhatom az alkoholt, de próbálj meg lazítani.

2011. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem ezért szakított -.- rossz kamu...nefélj...ha valaki szeret akkor bárhogy csókolsz neki az a legédesebb..saját tapasztalat...
2011. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont!
2011. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ezért dobott, csak nem merte felvállalni, hogy ő legyen a felelős a kapcsolat végéért. Ez pl egy olyan dolog, amiért nem feltétlen jó 14 évesen a párkapcsolat. A srácban ennyi tartás volt, te meg már most azon rágódsz, hogyan csináld jobban legközelebb, egy nő önbecsülését valahogy így lehet tönkretenni... Na mindegy..
2011. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg majd magától fog jönni.

Ha találsz egy másik pasit, aki nem hagy el amiatt hogy nem tudsz csókolózni, biztos előbb-utóbb vele ráérzel az ízére.

2011. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen csajom fiatalkoromban, kettő is. Bár elég szélsőséges eset, ha nem nyitja ki a száját közben, nem? Otthagytam mindkettőt.

34/F

2011. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igazából még azis lehet hogy fogadásból járt velem.mert úgy kezdődött az egész hogy "összekert a barátnőmmel"akivel egyáltalán nem hasonlítunk.és először aztmondta hogy vele akar járni.és kedves utolsó válaszoló,azért én ennyire nemvoltam béna!
2011. júl. 3. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!