Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van képe valakinek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van képe valakinek azt mondani a másikra, hogy csúnya?

Figyelt kérdés

Most nem rólam van szó, hanem itt sokszor olvasom, hogy sok a csúnya pasi/csaj és hozzá csak olyanok közelednek.

Amikor nincs olyan, aki mindenki számára taszító lenne, így ez egy sértés.

A megfelelő az lenne, hogy aki nem tetszik, vagy aki nem az esetem.


2013. aug. 25. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy érti az illető, h szerinte csúnya. Amúgy van olyan, aki mindenki számára taszító.
2013. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1es épp az a lényeg, hogy a csúnya az, aki senkinek se kellene, mert annyira visszataszító.

Én még soha nem láttam olyat, aki senkinek se kellett volna.

A legundorítóbb embernek/asszonynak is akad.

2013. aug. 25. 17:47
 3/18 anonim ***** válasza:
azokat több időbe telik leirni.
2013. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Aki mindenki számára taszító annak vagy hiányzik a fél arca, vagy egyáltalán nem ad magára és trehány... Mindenkiben van valami vonzó.
2013. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Hát így, csúfság vagy. Szokj hozzá, az emberek bunkó parasztok.
2013. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom te sem a szebb emberek közé tartozol :D
2013. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

"1es épp az a lényeg, hogy a csúnya az, aki senkinek se kellene, mert annyira visszataszító.

Én még soha nem láttam olyat, aki senkinek se kellett volna.

A legundorítóbb embernek/asszonynak is akad."

Saját példámmal tudom igazolni, h létezik olyan, aki a külseje miatt nem kell senkinek.

2013. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Figyelj. Ha valaki azt mondja valakire, hogy szép, az nem arról mond el valamit, akire mondja, hanem arról, aki mondja. Neki ez a véleménye, ez az ízlése. Ez nem jelenti azt, hogy az illető valóban szép. NEKI tetszik, őszerinte szép, mások szerint lehet, hogy egyáltalán nem szép. Ugyanez van a csúnyával.

Ha én rámondom xy-ra, hogy csúnya, ez csak annyit mond el, hogy nekem nem tetszik. Az, hogy ő tényleg csúnya, azt más majd eldönti, mert mindenkinek mást jelent.

Ez ugyanolyan, ha valaki azt mondja neked, hogy "Nem szeretlek." Ez nem azt jelenti, hogy nem vagy szerethető, hogy rossz vagy és szerencsétlen. Csak annyit, hogy ők egyszerűen nem szeretnek.

2013. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
...
2013. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

6os, van pár csaj, akinek tetszem, és van, akinek nem.

Ahogy mondtam, ez teljesen egyedi megítélésű.

7es, le merném fogadni, hogy nem ezen buksz el a párkeresésben...

8as, azért nem ugyanaz a szeretlek, és ez.

2013. aug. 25. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!