Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a lányoktól ha már rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a lányoktól ha már rám néznek zavarba jövök, ha beszélni kell velük nem tudok egy értelmes mondatot sem mondani, lehet az az oka hogy általános iskolás koromban 8 éven keresztül csúfoltak mert nagyon csúnya gyerek voltam? 18/F

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez lehetséges. Engem kb. 6 évig csúfoltak általános suliban, azért mert elpirultam. Ha már rám nézett egy lány, ki kellett mennem felelni, vagy hetesként jelenteni, akkor is. Sok apró hétköznapi szituációban(ami másnak tök természetes) zavatban voltam, és ekkor elvörösödött az egész fejem. Folyamatosan b*sztattak, amitől elment a maradék önbizalmam is,ami amúgy is kevés volt. Aztán még vagy 5-6 évig önbizalomhiányban szenvedtem. Többször volt mikor óriási düh gyülemlett fel bennem, de mindig magamba folytottam.

K*rva sz*r érzés volt mindig így iskolába menni, és még aztán sokáig az utcán is azt néztem,hogy nehogy összetalálkozzak velük. Meg még sok mindenben kísért ez a dolog,ami persze mindenben hátrányomra volt. Csajozásban meg aztán végképp...gondolj bele:kinek jön be hosszútávon, az ha valaki ilyen? Ez mindenkinek rossz, ebből szinte CSAK hátrányod származik...

Szóval én arra jöttem rá, amit már biztos hallottál párszor, röviden és tömören: Sz*rd le az egészet. Egyszer úgy is eljön az, amikor megfogod unni ezt az egész zavaró helyzetet. A normális lányoknak még az is vonzóbban hat ha közömbösen viselkedsz velük, mintha mindig zavarba jösz. Csinálj olyat amit szeretsz, és legyél jó benne! Bármilyen sport,hobbi,suli melletti munka, akármi...ez saját magadnak is jó, mert önbizalmat ad, és másoknak is imponál. Szóval növeld magadban az önbizalmat azzal Ahogy Élsz, és még az is lehet hogy egyszer majd tőled fognak zavarba jönni :)

2011. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ezt leírtad :)
2011. nov. 7. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
sztem cuki ha egy fiú zavarba jön, legalább nincs olyan érzésem hogy bizonyítanom kell neki, meg nem leszek elég jó..:)
2011. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es olyan jól leírta! Megszépítette a napom.
2014. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!