Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan beszélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan beszélitek meg a problémáitokat a barátotokkal?

Figyelt kérdés
igazából nem is tudom hogy problémának mondjam-e mert van úgy hogy tök jól elvagyunk de pár perc múlva meg már hisztis vagy nyűgös vagyok és az a helyzet hogy valamikor én se tudom neki elmondani hogy pontosan miért is vagyok nyűgös.ez normális??vagy ti mit mondtok neki olyankor pontosan?mert ő már belefáradt abba hogy én azt mondom neki hogy semmi
2013. aug. 25. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fogod és elmondod neki ennyi. Vagy ha nem tudod mitől van akkor ezt is megmondod.
2013. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Exről tudok beszámolni: Az első időkben, ha nyűgös napom volt, próbált vígasztalni, kérdezgetett. Aztán megunta, és inkább magamra hagyott ilyenkor, hagy hisztizzek magamban. Erre végre kapcsoltam, hogy talán a párom nem egy hp-t szeretne barátnőjének, és ha vele voltam, igenis erőt vettem magamon, hogy ha vele vagyok és nyűgösebb napom van, azt ne érzékelje.


Természetesen más, ha valódi gond van. Akkor azt megbeszéltük továbbra is.

2013. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat alapja , hogy MINDENT megtudjatok beszélni, és ez teljesen természetes legyen.

Érdekes..nekem egy barátom volt akivel ez így volt, teljesen természetes volt, hogy mindent megbeszéltünk..úgy tűnik nem mindenkivel lehet..:S

2013. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha X bajom van, akkor rövidesen és velősen felvázolom X problémát, ennyi. Ha nagyon nyűgös vagyok, akkor előfordul néha a "semmi" jellegű válasz, de tudom, hogy ez bunkóság, ezért rövid időn belül rendbe szoktam szedni magam.
2013. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. aug. 27. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!