Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam két legjobb barátomnak, hogy bukok a serdülő, formás 12 év körüli tini csajokra is, nem csak a 14 év felettiekre?

Figyelt kérdés
Annyira gáz, de ma is annyi 12-13 éves lányt láttam és izgat a pici cicijük meg pici fenekük, az, hogy még picik, de mégis formásak már, van mellük kicsi meg fenekük is, szóval kezdenek nőiesedni már. Sőt van, akinek már egész jó nagy mellei vannak. Viszont haveromék inkább idősebb csajokra buknak, nem a kislányos lányokra, ahogy én. De másnak nem merném elmondani, úgysem értene meg és nem kell támadni, nem bántok gyerekeket, részben még én is gyerek vagyok, csak valamivel nagyobb gyerek. De ettől még én is érzem, hogy ez nem valami jó dolog, nem is mernék őgy próbálkozni náluk, pedig volt, hogy adtak jeleket is nekem, de az előítéletek meg támadások miatt nem merem megtenni, hogy odamegyek hozzájuk ismerkedni. Az a legdurvább, hogy némelyik 12-13 éves lány már úgy öltözködik, mint egy igazi nő. Ilyet is szoktam látni és ez is eléggé izgató a számomra úgy vettem észre. Esetleg, ha van itt sorstárs szívesen priviznék vele. :)
2013. aug. 25. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Te tudod, hogy milyen a két legjobb barátod... Tény, hogy van, aki 12 évesen úgy öltözik, hogy csak a barátnőiből látod, hogy ő is 12 körül lehet.


Én pl próbálom elfojtani az ilyen vágyaimat, de szerencsére a törvény azért még nem büntet, mert megnézel az utcán egy szerinted jól kinéző túl fiatal lányt.


(hozzáteszem ha 18 alatt vagy, legálisan közeledhetnél is hozzájuk, de jobb nem rászokni).

Írok szívesen bővebb véleményt, de nem a nagyközönségnek :)

2013. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok és beszélgetek egy 22 éves fiúval :D Egyébként sokan azt mondják hogy simán kinézek 16-17 évesnek :)
2013. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából már rossz, hogy nem tudom kivel tudnék erről beszélgetni, anélkül, hogy ne kezdene fenyegetni meg támadni vagy mit tudom én, elítélni. De mégis gyakran érzem, hogy szeretném világgá kürtölni, hogy igen, nekem bejönnek ezek a kiscsajok is, még, ha látszik némelyiken, hogy elég gyerekes, például fogócskáznak ilyesmik, mégis izgató, hogy olyan kis picik,mégis van már cicjük, ami szintén kicsi általában és a popsijuk is egész kerek már. Arcra is szép, fiatalok. Csak rossz, mert ma is láttam ilyen lányokat és van, hogy észre semv eszem és nézem őket, bár utána észhez kapok, hogy nem kéne, és szégyellem is magam meg remélem, nem látta senki, haverok sem,hogy néztem a kiscsajokat. Bár amúgy szerintem ők már lehet sejtik is, főleg egyik, mert egyszer majdnem lebuktam, igaz akkor egyből próbáltam védeni magam, hogy nem láttam rendesen a csajt távolról, nem tudtam, hogy még csak olyan fiatal.
2013. aug. 25. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Földön a legaranyosabb élőlények a 7-14 közötti lányok, de szexuálisan csak a 16-20 közötti lányok vonzanak.

22F

2013. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jól állsz hozzá a témához.

A vonzódásod, vonzalmad tiszta biológia, azzal nem tudsz mit kezdeni hogy van, kontrollálni tudod csak. És ebben nekem úgy tűnik jó vagy, mert az erkölcsi érzéked lehúzza előtted a sorompót, hogy a fantáziáláson kívül mást is csinálj velük. Fantáziálni pedig nem tilos.

A probléma akkor lenne, ha nem tudnád kontrollálni ezt a vágyadat, és tényleg kikezdenél gyereklányokkal. Akkor (főleg ha 18 éves korod után, tartósan is fennmaradna ez a helyzet) komoly következményekkel kellene számolnod. Ilyenkor maradna a gyógyszeres kezelés (van ilyen terápia). Szerencsére én úgy érzem, nálad nem lesz probléma.

14 éven felül pedig bármit megtehetsz bármikor bárkivel - kölcsönös beleegyezés alapján. Ez a korosztály engem is vonz (15-18), és szoktak is történni dolgok - pedig jóval idősebb vagyok Nálad. Ezzel nincs is semmi gond.

2013. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!