Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a mondat egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a mondat egy nő részéről?

Figyelt kérdés

Van egy kolleginám. 1 hónapra elküldték más céghez képviselte a céget. Most jött vissza. Megkérdeztem tőle, hogy Milyen ott lenni, milyenek a kollegák?


Erre annyit mondott széles mosollyal, hogy nagyon jó ott, de nálunk még jobb, mert van aki nagyon hiányzott neki, jobban is, mint gondolta volna.


Nagyon bájosan mosolygott és elment, mondván dolga van, mennie kell.


Jól érzem, hogy nekem szánta?


2013. aug. 26. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Grimm fivérek meséi :)
2013. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos... Ezzel már fürödtem be:D Ki kell puhatolni, hogy mire is értette. Mondjuk ideális lenne egy dugás után megkérdezni;D
2013. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem szánta.
2013. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez egy szívélyes gesztus volt a részéről, viszont ha szerinted neked szánta, akkor hívd el munka után egy kávéra, aztán a többi majd kiderül.
2013. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tetszik nekem ez a lány. Vehetem ezt jelnek?
2013. aug. 26. 13:34
 6/15 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, itt válaszolok:

Vicc volt, nem kell komolyan venni:D El kell hívni vhova a csajt, aztán ha el is megy, azt már veheted jelnek:)

2013. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rolli ne szórakozz:xD
2013. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van annyi előzménye, hogy pár hónapja ismerem. Ritkán beszélgetünk, de soha nem megy el mellettem, hogy ne nézne oda hozzám.


Csíptem már el a tekintetét többször is. Volt amikor segítséget kért tőlem dolgokban.

2013. aug. 26. 13:44
 9/15 anonim ***** válasza:
8 Most magadról beszélsz?:D
2013. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem értem a kérdésedet!


Persze, hogy magamról. Segítettem neki 1-2 alkalommal, mert megkért. Látom, hogy ránézek és a tekintete az enyémbe fut, de sokszor. És erre jön most ez.

2013. aug. 26. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!