Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyi időbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyi időbe telik feldolgozni és elfelejteni egy lányt aki lepattintott?

Figyelt kérdés

Légyszi kort is írjatok! Köszi :)


(ja és a trollok kedvéért: nem a lányt feldolgozni hanem az élményt! :D )



2013. aug. 23. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mesélj, mi történt? :)
2013. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egy hónap kb., ismerősök segítségével, akik segítenek elfeledni...
2013. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az kedves első :) hogy van egy srác aki bejön nekem. De ő egy másik lányt szeret(? Nem tudom) aki már kb 2 hónapja pattintotta nem túl barátságosan... Azóta a csaj összejött egy nála fiatalabbal és ez konkrétan összetörte őt... Aztán most beszéltem a lánnyal és szakítottak. Ezt megírtam neki és kérdeztem h még érdekli-e. De közben nem csak velem beszélgetett hanem az egyik bnőmmel is aki azt írta h a fiú azt hiszi h engem AZ a csaj kért meg h szimatoljak...
2013. aug. 23. 23:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Sose felejtek. Magam előtt látom tisztán még az 5 évvel ezelőtti lányt is. Talán 1 hét kellett hozzá, hogy ne egyfolytában ő járjon az eszemben utána pedig még néhány hét, talán egy hónap, hogy ha visszagondolok rá akkor ne okozzon túl nagy "fájdalmat". Azt hiszem a legtöbb esetben nagyjából ennyi idő volt. Legutóbb 4 hónapja. :I
2013. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Van,hogy megszeretni valakit egy perc is elég,de elfeledni őt

egy élet is kevés."

2013. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire szerettem. lehet hónap vagy akár 1 év is. nehéz dolog vakít teljesen elfelejteni. xDDD
2013. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ mennyi ideje ismerem az adott személyt.

PL: van egy lány akit 1 éve nem tudok elfejteni (szinte minden nap beszéltünk)

És van olyan akit kb 1-2 óra alatt.. :D

2013. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kb. 5 perc.

Utána már az érdekel, hol van a pályán elrakva lőszer és medikit, mert a következő sarkon ott a főellenség... :)

2013. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Változó.Eleinte 3-4 nap volt,már túl tudom tenni magam az ilyeneken egy délután alatt.

Nem búsulok ilyesmin sokáig.Kicsit felba*z egy időre,aztán lenyugszom és olyan vagyok,mint azelőtt.Néha még a kedvem is jobb,elvégre egy ajtó bezárul,de egy tucat másik kinyílik.

2013. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen soha, de ki tudom magamból ölni 1-2 nap alatt.
2013. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!