Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked tetszik hogy a barátodon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked tetszik hogy a barátodon/barátnődön látod, hogy féltékeny?

Figyelt kérdés

Nem a folyton ellenőrizgetős, beteges féltékenységre gondolok.

De azért alapjába véve az embereknek pozitív visszajelzés is az (egészséges !!!) féltékenykedés?


Több ismerősöm mondta,hogy látták,hogy a barátjuknak tetszik, ha kérdezgeti hogy ez vagy az a lány ki.. honnan ismeri.. (nem állandó kérdezgetés, faggatózás)

Vagy csak én gondolom így?

Remélem értitek!



2013. aug. 26. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor van,akkor fura,de igen. Pedig nálam egyáltalán nem lenne okuk rá.

Bár,amikor egy leszbikus lányra is azok,akkor azért már röhögök.

2013. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert ha féltékeny,az neki rossz érzés.
2013. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki másképp kezeli.Én elég féltékeny típus vagyok,de igyekszem magam kontrollálni,ha ki is mutatom,most már csak kis mértékben,ami még tetszik a páromnak,ilyenkor ezzel szekál is.Mindketten tudjuk,hogy ez csak olyan évődés,és mosolygunk rajta.

A barátom meg nem egy féltékeny típus,néha rájön,de olyankor olyan aranyos.Szóval mint mindenben,ebben is van egy olyan szint,ami még elfogadható,de tudni kell kezelni,mert egy aljas kapcsolatgyilkos szörny egyébként.

2013. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A normás kis féltékenység jó mert abból látszik, hogy a másiknak fontos vagy és nem akar elveszíteni, valamilyen szinten félti a kapcsolatot.
2013. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

részemről elfigadhatatlan,ha a párom féltékeny.amikor egy komolyabb "roham" egyszer elérte akkor megmondtam,h bármennyire szeretem a következőnél vége! szakító ok nálam.

azóta egyszer próbálkozotf,akkor mehismételtem neki,és hozzátettem,h komolyan gondolom,úgy folytassa.

azóta tulajdonképpen rendben vagyunk :-)

2013. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor már rosszul érzi magát tőle,akkor nyílván nem.

Csak akkor,amikor még csak kicsit,szúrkálódva.

2013. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!