Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány lába sebhelyes?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a kategóriába írok, mert érdekelne, hogy ez akadályozná e kapcsolatot vagy valamit.
2013. aug. 26. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy sebhelyes? Megvágta magát a borotvával, esetleg súlyos balesete volt? Nem mindegy.
2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sir Sarcasm ***** válasza:
nem zavar, de megkérdezhetem, hogy mitől sebhelyes?
2013. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mmint nem hiszem, még nem volt szerencsém ilyenhez. De aligha érdekelne. Én övtől felfele tiszta vágás és horzsolás nyomos vagyok, szval van ez így.
2013. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, én is tele vagyok sebekkel (nem önvagdosás miatt, ért 1-2 baleset).
2013. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Téged zavarna, ha egy 36cm hosszú 1,5cm széles vágás van a hátamon?

Tegyük fel, bejövök neked, dumálunk, stb, és kapcsolat, aztán amikor először levetkőzöm előtted és meglátod... mi az első gondolatod? "Bakker, ezt a csókát azonnal dobni kell, mekkora vágás van már a hátán?!" Na ugye, hogy nem ez az első gondolat...

Kicsit sem befolyásol...

2013. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

10 éves koromban ráestem a betonra.

Volt egy kis sütögetőhely, betonozva, de magas volt a fű, nem láttam, futottam és ráestem, ezért van egy elég csúnya heg a lábamon.

2013. aug. 26. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Az apja alkoholista volt. És egy vadállat. Egyik éjjel, kicsit dühösebb volt az átlagosnál. Az anyukája a konyhakéssel próbált védekezni. Ez nem tetszett neki. Egyáltalán nem...
2013. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert mondták már, hogy gusztustalan..
2013. aug. 26. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva az se zavarna, ha valami komolyabb baja van a lánynak, mondjuk egy rakás heg van rajta, vagy ilyesmi.

A legszebb csaj, akivel valaha voltam, az teli volt hegekkel, a kezén, a lábán, az oldalán.

NEm valami öngyilkos hajlam, egyszerűen ennyire béna volt, hogy bele esett egy üvegajtóba...

De nekem vonzó volt ezzel együtt is.

2013. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudna zavarni.
2013. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!