Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, az nagy gond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, az nagy gond, hogy szinte naponta végzek önkielégítést? *-* 16/L.

Figyelt kérdés
Értelmetlen válaszadók kíméljenek! :P
2013. aug. 27. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz belőle, ha jól esik csináld! :) Ha szex terén is így leszel a leendő pasijaid biztos örülni fognak :) 23/F
2013. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy gond, 18 vagyok, 13 éves korom óta szinte minden nap csinálom, csak vigyázz,ha tényleg gyakran izgatod a csiklódat, érzéketlen/ebb lesz :/
2013. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked jól esik akkor nincs belőle semmi max kicsit nimfomániás leszel .
2013. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem!

Sőt ha kísérletezel magaddal, igyekszel nem mindig ugyanazt ugyanúgy csinálni akkor felfedezed a tested, megtanulod a tested reakcióit, válaszait különféle dolgokra, ami később a szexben hasznodra válik! Na meg elélvezni jó. Csináld csak! :)

2013. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nincs vele semmi baj,nimfo se leszel,de LEHET később egyre erősebb es több inger kell.h elérd az orgazmust.
2013. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ahogy jól esik
2013. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond, sőt hasznos, hiszen így ismered meg a tested és segít levezetni a feszültséget.
2013. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*___*


F

2013. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Szívesen segítenék! *.*
2013. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mikor már azt hittem, hogy csak én csinálom ennyiszer fiúként... :D Mondjuk ez nekünk jó, mert tovább bírjuk így veletek ami meg nektek lesz jó.


Viszont úgy tudom a lányoknál pont ezért nem ajánlott a sűrű önkielégítés, mert elérzéktelenedik a csiklód, ami a szokásosnál is még nehezebbé teszi, hogy később egy fiú elégítsen ki.

2013. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!