Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is gyengéitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is gyengéitek a zenész fiúk? És ha igen, melyik hangszeren játszók?

Figyelt kérdés
Én a dobos és a szaxofonos fiúktól képes vagyok teljesen elolvadni. :D
2013. aug. 27. 13:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csellós fiút még nem láttam vagy hallottam játszani, de lehet, hogy nem rossz. :)
2013. aug. 27. 15:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, van kedved beszélni egy dobossal? :D
2013. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De engem vonzana csellós fiú is, ha inkább már férfi, és úgy 35 felett! :-)


A dobos nem, inkább a dobostorta vonz. Sajnos a dob hangja önmagában nekem nem egy "zene". Persze akár egy komoly zenei zenekarban, akár egy könnyedebben elengedhetetlen és meghatározó szerep van, nem is kicsit. De úgy önmagában nem szeretem. Inkább egy csellós vagy egy zongorista fiút kérnék! Köszönöm. :D

2013. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Van kedvem, igen :)
2013. aug. 28. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!