Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfelejteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából már feltettem ezt a kérdést itt pár hónapja is, de a helyzet egyáltalán nem javult. Volt egy fura kalandom, megismerkedtem egy nálam 7 évvel idősebb külföldi menekült fiúval. Maga ez a szituáció is furán hangozhat, de kb. 6 hónapon át leveleztünk. (Nem neten ismertem meg, az elején találkoztunk, együtt utaztunk egy óráig.) Nem mindig ment zökkenőmentesen, szerelmet vallott, kiderültek az igazi szándékai is, de nagyon jó barátok lettünk minden ellenére. És ugyebár én is teljesen belezúgtam. Már voltak olyan időszakok amikor szüneteltettük a beszélgetést egy darabig, a maximum 1 hónap volt. Szóval közös megegyezés alapján úgy döntöttünk hogy végre végleg abbahagyjuk a chatelést, mert ő ezt nem bírja hogy nem fogunk többé találkozni és még felhívni vagy kamerázni sem vagyok hajlandó vele. Mindenki arra biztat hogy végre felejtsem el. Oké, de ez sokkal nehezebb mint gondoltam! Adtak tanácsokat miket csináljak, mindet kipróbáltam és valahogy nem jön össze. Voltam azóta táborban is, sok fiú között, csajos esték, filmnézés, plázázás stb. és mindig próbálták elvonni a figyelmemet. De fél év nem kevés idő... Elég nagy hatással volt rám. Most is kb. egy hónapja nem beszéltünk. Most már nem is keres... eddig mindig ő ajánlotta fel hogy újra megpróbálhatnánk, de ez most hosszútávúnak tűnik. Még egy fiúval is chateltem... kerek két napot, itt ismertem meg, de szegénynek az idegeire mentem. (Most komolyan, nem fura hogy annyira anonim akar maradni?) Szóval óvakodjatok ha most is privátot akar valaki írni, állítólag kicsit paranoiás vagyok. Mondjuk nem is beszéltem még soha olyannal akivel élőben ne találkoztam volna. Szóval ez a fiú is csak annyit tett hogy újra eszembe juttatta azt a fiút. Hogy ő mennyire türelmes volt velem stb. Akárhányszor eszembe jut, hogy találkoztunk, miket mondott, miket tett értem, úgy a semmibe elkezdek sírni. Nagyon hiányzik, pedig tudom hogy mekkora egy baromság ez. De olyan őszinte, kedves stb. (sorolhatnám egy óráig) nincs olyan mint Ő volt. Ez volt életem legszebb fél éve vele, akkor is ha semmi nem volt... Segítsetek! Még egyszer fogok neki írni, mert megígértem ha átmegyek az előrehozott érettségin megírom neki, de nem várok választ. Mit csináljak??? Valami tuti bevált ötlet? Vagy csak az időre számíhatok? Vagy légyszi valaki küldjön egy megmentőt nekem...

Egy kétségbeesett 16 éves lány



2013. aug. 27. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nemértem, a másik fiuval akivel chateltél akart anonim maradni, vagy te?

Amúgy rámirhatsz privátban, szivesen beszélgetek veled :) 17/F

2013. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csilla, talán privátban kellett volna elmondanod nekem azt, hogy még nem léptél túl a pakisztáni srácon...kösz, jól esett, hogy gyanakodsz az anonimitásomra...
2013. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
# 2 win
2013. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Illetve ne felejtsd el, hogy csak az iratok miatt játszott veled a srác. Valóban nagyon kedves, őszinte volt. Csak állampolgárságra játszott...xd
2013. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Valahogy volt egy olyan érzésem hogy el fogod olvasni...

Legalább látod mi a helyzet. Te pedig igazán válaszolhattál volna! Csak úgy letiltani... Oké, elismerem hogy hülye és őrült voltam... de volt okom gyanakodni. Privátban meg úgy sem válaszolnál, bocsi. De aranyos hogy rámismertél. És már ezerszer bocsánatot kértem. Ez van... Szerintem nem is fogok változni. Igen, szeretem azt a fiút. És köszi hogy mégjobban ráébresztettél.

2013. aug. 27. 13:36
 6/16 A kérdező kommentje:
És igen, sokkal, évezredekkel jobb volt nálad, még ha a papírok is kellettek neki... Nem tudod miket tett értem... Mondjuk szerintem se sosem értenéd meg...
2013. aug. 27. 13:37
 7/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg őszinte is... Nem én találtam ki a papíros dolgot. Mindent elmondott. Te meg még a nevedet sem. De képet már kértél volna. Szerintem hagyjuk...
2013. aug. 27. 13:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes dolog összehasonlítani két embert eleve? Nem is találkoztunk személyesen, ő vele már találkoztál és sokkal hosszabb ideje ismerted. Neked hogy esne, ha valaki azt írná neked ennek tükrében, hogy évezredekkel jobb nálad? Nem akarlak megbántani, de elég gyerekesen gondolkodsz :)
2013. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet, sajnálom. Még gyerek vagyok. És sok minden lejött 2 alkalom után is... Két-két alkalmat simán össze lehet hasonlítani. És ne haragudj, de nem lesz lelkiismeret-furdalásom tőled. Lehet hogy tök normális és rendes vagy, de akkor ezt megmutathattad volna ennyi idő alatt is...
2013. aug. 27. 13:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg volt az okom az anonimitásra. Egyébként nem lehet panaszod, láttál facen is. Na de mindegy is. Én nem fogom bizonygatni az értékeimet egy netes ismerősnek sem. Az igazi emberek odakint vannak. Sajnálom, ha te elhamarkodottan hozol ítéleteket. Jobb ez így!
2013. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!