Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már nagyon-nagyon régóta tetszik nekem, de egyszerűen képtelenség hogy viszonozza az érzéseimet.Ő engem az egyik legjobb lány barátjának tekint és mindenfélét elmond nekem.Sokat beszél a lányról aki tetszik neki.Kérdi tőlem hogy összejöjjenek-e meg ilyesmi.Én erre ilyenkor nem mondom neki, hogy :ne mondj neki semmit meg ilyesmik hanem biztatni szoktam meg hasonlók.A múltkor itt aludt pár barátom nálam.És hát Ő is itt volt.3-man aludtunk az ágyon: Ő az a lány aki tetszik neki(egyébként vele is nagyon jóba vagyok) és én.A srác aludt középen szinte már összejöttek csak Ő nem akarja.A lány igen de a srác is nem arról van szó, hanem azért nem mert a lány mindig szakít.De azért tetszenek egymásnak.Sokszor jártak már...Én sosem tetszem neki.Talán egyszer igen, tetszettem neki de én nem tudtam róla és visszatért a másik lányhoz.Mára már esélytelen az egész.Még mindig tetszik de nem tudok lemondani róla.Mégis azért megpróbálnám.Mit ajánlotok hogy lehetne elfelejteni egy ilyen mély érzelmet?

2013. jún. 28. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik neked, akkor elfelejteni egyhamar nem fogod tudni. Le tudsz mondani róla, amennyiben keresel egy másik srácot, aki tetszik neked, és akkor legalább nem ez a fiú lesz a gondolataidban állandóan.
2013. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbálj meg egy kicsit magadra figyelni helyette. Menj vásárolni, ismerkedj, ne ragadj le nála. Nehéz lesz, de hidd el, hogy ha nem figyeled annyira,egy idő után elfelejted, hogy mit is éreztél.:)
2013. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!