Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen férfiak az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiak az életben is sikeresebbek?

Figyelt kérdés
Magyarországon is nyomatják ezerrel a PUA (pick up artist) okosságokat. Szerintük (előadók szerint) az olyan férfi az élet minden területén sikeresebb, ha a nőknél sikere van. Szerintem van más is a nőkön kívül és úgy vagyok, hogyha nők nélkül nem tud valaki boldog lenni vagy sikeresebb, akkor velük sem fog.

#férfi #sikeresebbek?
2013. aug. 27. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Pua okosság az mi? link?
2013. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A PUHA meg a Hirsh Attila féle csajozos tanacsok sz*rt nem érnek.
2013. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kettő mégis összefügg valahogy. Ha nőknél el tudod adni magad az életben is. Ha itt tul tudod tenni magad az elutasításon az életben is. Ha vicces tudsz lenni a csajoknál az életben is. Sok rokon vonás van benne.
2013. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak közvetetten függ össze.


Illetve az életben sikerességet a pénzben mérjük vagy a boldogságban?


Szerintem ez nem az a fórum ahol ilyen mély dolgokat meg fogsz tudni vitatni :) de remélem megcáfolnak a többiek.

2013. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a sok okosságot önbizalomhiányos lúzerek találták ki,akiknek valami csoda folytán egyszer nagy szerencséjük volt,így aztán el tudták adni tömegeknek a hülye elméleteiket.Nem lenne szükség efféle tanokra,ha több igazi férfiként viselkedő egyed szaladgálna a világban.Mivel azonban belőlük kevés van,a maradék bekajálja a sok üres rizsát.Nos,mivel én az egészet baromságnak tartom,így úgy gondolom,az életben sem visz egy centit sem előrébb.Előrebb az visz,ha valaki céltudatos és szorgalmas,a magabiztosság belülről fakad,a siker meg mindezek gyümölcse.Nem pedig a sok bemagolt sz@rságé.
2013. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ha csak egy "képzést" nézek, átlag embernek csak úgy a zsebéből nem jön ennyi pénz.
2013. aug. 27. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az élet legtöbb területén sikeres vagyok, mert nagyjából az eredmény azonos lesz a befektetett munkával. A csajozást kivéve. Rengeteg energiát fektettem már bele, és még egy randim sem volt. A csajozásban valójában úgy működik, ha rosszul nézel ki, akkor bármekkora energiát befektethetsz, úgy sem lesz soha senkid.
2013. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, amúgy!
2013. aug. 27. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!