Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak, mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, mivel lehet titeket a porig alázni, vérigsérteni, összetörni?

Figyelt kérdés

Egy fiúismerősöm (akiről előbb elhiszem hogy kinyírt valakit, minthogy valaki megríkatná) elmondta, hogy azzal, ha egy lány azt mondja egy fiúnak hogy nem ment el, nem is élvezte a szexet stb. szinte ki lehet végezni a fiút. Ez tényleg annyira érzékeny pont? Vagy titeket mivel lehet legjobban kikészíteni?

(Nem akarom ezt kihasználni, csak érdekel.)


2013. aug. 21. 23:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt a fiunak hogy akora a bre je mint egy törpe félkarja xddd
2013. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

1. Kinyírtál XD


Most adjak tippeket?

Inkább nem.

2013. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Engem ezzel tuti megtudnál alázni, sérteni.
2013. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is azzal lehet legjobban megalázni, ha a "férfiasságát" vonod kétségbe.
2013. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Sir Sarcasm ***** válasza:
Kb. minden érzékeny pont ami a szexualitásban való bénaságot emeli ki, főleg, ha elterjesztik. Legyen elég ennyi.. sok dolog van még mivel meg lehet bántani minket.
2013. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha megcsalsz. Na azzal porig lehet engem alázni, mert a szex kérdése is olyan, amin lehet javítani, ha tényleg az egyik félnek nem az igazi és a másik fél is szeretne fejlődni...
2013. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne adjatok neki tanácsokat. Ki tudja, lehet pár év múlva tönkre tesz egy fiút. (Még ha most azt is írja, nem akarja ezt kihasználni.)
2013. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én akármilyen játékot indítok be itthon, leszarja mindenki, sőt még le is basznak érte. Nevetve kivittem még a Dark Soulst is, meg a Witcher 2-őt Dark módban, de senkit nem érdekelt. A kis 5 éves unokatesóm meg eljött és Battlefield Bad Company 2-ben kilőtt egy fát tankkal és kis híján szentté avatták! Na az nagyon bele gázolt az önbecsülésembe!
2013. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

# 8:

[link]

2013. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tervezem poénból felhasználni (ha felhasználnám is max akkor ha már nagyon-nagyon megérdemli, de ilyen esetben inkább otthagynám), csak megdöbbentem a fent említett srác történetén.
2013. aug. 22. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!