Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lányok/fiúk, hallhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok/fiúk, hallhatnak Majka, BLR, Mr. Busta és társai féle című muzsikát?

Figyelt kérdés

olyanok írjanak, hogy ki miért hallgatja?

meg olyanok is, akik szerint miért hallgatják mások?


korotokat is írjátok.



2013. aug. 27. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem hallgatom mert a szerzők idióták.A zene meg trágya.
2013. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok csak akkor hallgatok magyar rap-et ha valami bánt.
2013. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam hallgatni,nem a stílusom.

17/L

2013. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert amit ezek csinálnak az nem zene.
2013. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Jaj hát szinte gondoltam, h ez lesz, h "én olyat nem hallgatok, mert én annyira értelmes vagyok, h majd szét durran a fejem"

Szánalmas ez a kapálózás, de nagyon....

Az meg, h milyen emberek hallgatják teljesen változó!

2013. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2 és ha ilyet hallgatsz, onnantól már nem bánt semmi? :)


mert ilyesmi korú, és véleményű, lány és fiú válasza lesz szerintem többségben, ha szabad kimondani.



engem még a kíváncsiság sem hajtott, hogy hallgassam a számukat, pusztán a tv-ben hallom néha véletlenül.

2013. aug. 27. 18:50
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Én pl.

Hogy milyen vagyok? Nehéz lenne elmondani pár szóban.

Szeretem az id.ótákat, a b.nkókat, akik sz.métkednek velem, de néha azért eljátsszák, hogy mennyire imádnak. Örökösen megakarom javítani a rossz útra tért összetört szívű "kisfiúkat" akik azért gonoszak a nőkkel mert egy rossz tapasztalatot nem tudnak feldolgozni.

Ezek szerint lehet mazochista is vagyok?

Igen... belefér azt hiszem.

Egyébként a felsoroltak nem túl színvonalas előadók, és nem sokat mond a zenéjük a b. száson, sz. páson kívül semmiről..

De valahol sajnos van bennük némi igazság.

És azért hallgatom mert megismerkedtem egy olyan társasággal akik ilyenek.. és átvettem tőlük. Mert tetszett. Eleve is szeretem a rapet.

20/L

2013. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van amikor felold, mert néha arról szól amit éppen érzek és egy picit jobb lesz, mert olyan mintha kiadhatnám az érzéseimet. :)
2013. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mr busta csajozós nótáit hallgatom mert szakadok tőle a röhögéstől ::DD

amúgy nem szeretem

2013. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

én sosem hallgattam, de ilyen magyar rappeket, szerintem csak a depis emberek hallgatnak, vagy akit megbántottak, vagy aki megbántott valakit.


Másik erényem a az őszinteség, amit írok azt nem sértegetésből teszem, nem kell mindenkinek magára venni. :)

2013. aug. 27. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!