Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majkáék új klippjébe (szerecse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majkáék új klippjébe (szerecsenkirályosba) mi a barna hajú lánynak a neve?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=iQdUU5NvcAs&playnext=1&list=P..


Sokszor feltűnik pl 2.36, a zene alatt is sokan kiváncsiak rá csak a feltöltő nem engedélyezi azokat a kommenteket ahol a neve van. Pedig nézegetnék róla egy-két képet:DDD

Azért írok ebbe a kategóriába mert ezt sokan nézitek.



2012. dec. 4. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Aranka.
2012. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem miért veri mindenki a farkát arra a hülye pi.csára.Milliónyi ilyen nő van a világon
2012. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
remélem jó sokan leminuszozzák a hozzászólásod, amúgy nem tudom ennek mi értelme ,még ha valami vicceset oltanál de ez mi?
2012. dec. 4. 21:48
 4/15 A kérdező kommentje:
elsőnek szólt
2012. dec. 4. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én se a nevét, viszont szerintem sem valami nagy szám. Még nem láttam a klippet, azt hittem valami nagy durranás lesz.


Amúgy Majka is nevetséges. Elindul egy viszonylag jó úton, majd ilyen nulla számmal és klippel folytatja. Mindig ez van, nem tud egy irányban megmaradni. Egy lépés előre, kettő hátra - ahogy szokták mondani, én is ezzel jellemezném őt. Nem mintha túlságosan kedvelném.

2012. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem érdekel a majka:D a csaj érdekel!:D
2012. dec. 4. 22:07
 7/15 anonim ***** válasza:
azt tudom hogy vmi 16 éves kiscsaj, benne volt az "ezek a lányok egyre vékonyabban"-nak a forgatása a fókuszban és ott mondták, hogy anyuci kísérte el a forgatásra.(megjegyzem, sztem is vmi hülye kis pitsa lehet, ha ilyenekhez adja az arcát 16 évesen...)
2012. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És tényleg tök átlagos csaj, miért veritek a nyálatok rá ?:DD
2012. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem Curtis-ra gondolsz?
2012. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kutya neve kellene ami a klip elején van! ...
2012. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!