Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért is nevetnek ki időnként lányok vagy szólnak be ilyenn bűnöző kinézetű fiúk, férfiak, mert látszik, hogy egy félénk, visszahúzódó, tipikus jó fiú vagyok, aki külsőre sem valami nagy kigyúrt figura?

Figyelt kérdés
Félek már egyedül sétálni, mert szinte mindig belém köt valaki. Tudom, hogy gáz, mert nekem kéne megvédenem a barátnőmet, ha majd lesz, de zavar, hogy pici vagyok és nem egy két méteres izomokolosszus. Igazából, ha majd lesz állásom és pénzem ki is akarom gyúrni magam, mert már elegem van a sok kötekedő idiótából meg az állandó félelemtől, hogy valaki megtámad vagy csak belémköt szóval. Meg gondolom, akkor majd a lányok sem fognak kinevetni, hanem tisztelni fognak és vonzódnak még jobban hozzám. Egyszer megfogta a karom egy részeg fickó, de visszapofáztam neki és elrántottam a karom, de ha kés lett volna nála vagy fegyver, akkor lehet ma már nem is élnék. Meg az is gáz, hogy lányok is kérték, hogy kísérjem ahaz őket este és belegondoltam, hogy milyen kis semmi vagyok, szegény lányokat sem tudnám egyedül megvédeni igazából, de jól esett, hogy gondoltak rám, hogy számítottak rám. De mindenképp izmos állattá kell válnom, mert úgy látszik, addig nem lehet normális életem és a csajok is belémkötenek, hogy milyen vézna vagyok, vagyis nyomi.
2013. aug. 27. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy van egy házi testőrséged, azért lököd ezt a dumát:DDD
2013. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Szeretem a kakaót. Igyál te is egyet, jobb lesz!
2013. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én kb. 170 cm vagyok és nem valami kigyurt figura de mégse vágyom rá hogy az legyek. Nem attól lesz csajod. Ha pedig meg szeretnéd védeni magadat akkor járj el valamilyen edzésre. Pl: ketrecharc. Hidd el nekem az segíteni fog.
2013. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg el kell kezdened erősíteni! :)

Mellesleg sajnos ez a tény már évtizedek óta létezik, minden buliban, szórakozóhelyeken, utcán, az ilyen 'húde menő, kigyúrt' állatok nem a velük egy súlycsoportban lévő emberkékbe kötnek bele, hanem valaki olyanba, akit nagyon gyengének ítélnek meg. Így el fog terjedni a hírük,h vigyázni kell ám,mert ők a nagyarcok. Közben meg csak felpumpált senkik,akik kiscsávókat le tudnak nyomni :D....

2013. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Edzeni el lehet kezdeni otthon is, jó kifogás a pénz...
2013. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"de zavar, hogy pici vagyok" Ez olyan aranyos volt :)


Szerintem csak a gondolkodásodon kéne változtatni. Bár ha szerinted, az kell ehhez, hogy kicsit kigyúrd magad, akkor hajrá ;) De ne kötsög szteroidokkal. Csak okosan! Ha valamit eldöntesz és van hozzá elég akaraterőd, sikerülni fog! A környezeted pedig, igen látja, hogy mit gondolsz magadról. Ezért mondtam, hogy változtass a gondolkodásodon.


19L

2013. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
rinya lvl.99
2013. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Miert kuldod "ketrecharcolni", mikor most mondta, hogy az a baja hogy pici, gyenge es nyomi? (bocshaver de ideztelek)

ez kicsit olyan mint ha ropit tennel a turmixgepbe. Elobb kuld el gyurni. Aztan krav-magazni mondjuk. MMA-t nem is birna fizikailag. Ongyilkos rohamra batoritod:|

Neked meg kedves kerdezo annyit, hogy nem csak az izomtomegen mulik, hogy kibe kotnek bele. Rosszkor rossz helyen. Ezt mar ugyis hallottad gondolom;) es ne felj, a felelmet megerzik a kobor kutyak!:P a lanyokkal kapcsolatban szerintem bonyolultabb lesz a kerdes, a pawak nagyresze cernakezu nyomi, megis kellenek a lanyoknak. (tudomtudom, szornyu..)

2013. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Havi szinten azért nem egy nagyon horror összeg a kondi.
2015. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jácint78 válasza:
...kicsit hasonlo dolgokon agyaltam en is...de onmagaban az ero keves...erzelmeken es onmagadon kell uralkodnod es hogy valtoztatni tudj kommunikacion kell valtoztass neha hazudni kertelni is kell...ne akarj mindig jo fiu maradni...de erd el hogy tiszteljenek es haverkodj legyen sok baratod es testoreid lesznek az angyalok seregei
2020. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!