Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a tipikus családos/foglalt pasi szeretőt tart témáról?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


És meglepődtem,hogy bármit el lehet mondani a kérdezőről,de hogy egy egyszerű unintelligens r..banc azt nem!


Én elítélem megcsalást/hűtlenséget,de rávilágított egy-két dologra!



2013. júl. 3. 19:05
 1/8 A kérdező kommentje:

Pl erre gondolok!


Ha egy pasit képes elcsábítani egy nő.....


1. Át kéne gondolni a kapcsolatot,és utána ujjal mutogatni

a nőre!

2.Nem egy személyre kell kivetíteni a haragot,nem nem pl velem,mással úgyis valószínű megtenné....akkor nem tök mindegy!

3. Lehető legszánalmasabb ha tudatlanul okoskodunk!Rámászni egy pasira,sosem másztam rá!

Bármennyire hihetetlen megerőszakolni sem erőszakoltam még meg pasit!Kényszeríteni sem kényszerítettem rá semmire,tovább megyek!Zsarolni sem zsaroltam még soha pasit,a szexért cserébe! :)))) Akivel eddig lefeküdtem,két emberen múlt a dolog!

Olyat nem tudok elvenni senkitől sem,ami az övé sem volt......!!!

2013. júl. 3. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nő úgy gondolná, hogy a nős pasik tabuk, akkor nem lenne kivel hűtlenkedni. Szerintem úgy lenne korrekt, ha nem működik a kapcsolata, tegyen pontot a végére. Utána meg már szabad ember, bárkivel kezdhet.
2013. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elnézést,de a nők nem azt hangoztatják,hogy ha papucs egy férfi,akkor ez van ő tehet róla,ha buta,naív,vak egy nő,minek kellene elhagyni?

Lépjen!

2013. júl. 3. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsô válaszoló elmondott helyettem mindent.
2013. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem etikus viselkedésű a hölgy, és valószínűleg sejti is ezt magáról, és érveket gyárt, hogy miért nem jogos felé az ítélkezés. Nos, minden helyzetre lehet jó érveket gyártani. Az igaz, hogy ketten kellenek az egészhez, és ha ő nem tenné meg, megtenné más...addig, amíg lesznek ilyen gondolkodású emberek. :) Ez viszont nem mentesíti őt az alól, hogy helytelen amit tett...Szerintem simán nem rendelkezik magasfokú empátiával és szociális készséggel, viszont érvelni megtanult..:)
2013. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam olyan helyzetben, hogy lehettem volna nős férfi szeretője, de nem lettem. Egyetértek azzal, hogy ilyenkor általában nem a szerető a legnagyobb hibás, sőt, ő inkább csak következmény, mégsem éreztem jogosnak és tisztességesnek, hogy részt vegyek egy csalásban, egy hazugságban, a feleség ilyen csúnya megvezetésében.

Megértem én, hogy kell találni valami mentséget, jólesik olyanokkal takarózni, hogy már úgyis biztos megromlott a kapcsolat, meg ha nem teszi meg velem, akkor megteszi mással (utóbbi még jobb, mert ezek szerint én is csak egy pótlék vagyok, mindegy neki én, vagy más), de ez tényleg az, ami látszik: kibújás a felelősség alól. Pedig ha részt veszek valaki becsapásában, megcsalásában, akkor abban nekem is van felelősségem és ennek tudatában is kell lennem, bárhogy is döntök.

2013. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5,6! egyet értek

az a családban mi van, ezt senki nem tudja, sajnos

a férfiak különben is a kapuzárási pániknál képesek erre, nem mindegyik

amúgy a visszamenőleges kérdés visszanyúlik egy másikhoz,

tudod nem hiszem rávilágított, majd talán akkor ha képes sok évet házasságban leélni, majd a változásokat elfogadni, alkalmazkodni, utána ő is másként áll dolgokhoz N

2013. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért abban nem tudok teljesen egyet érteni, hogy a nők álljanak vigyázzban és a nős/foglalt pasi tabu. A nős, magát valakinek már elkötelezett férfiben valahogy illene több tartásnak lenni, mint a szeretőben, aki senkinek nem tartozik elszámolással. És én nagyon úgy vettem észre eddig, hogy a férfiak jelentős része simán kikezd nőkkel a párja mellett. Én most szingli vagyok, de röhely hány ilyen magát férfinak nevező ember bepróbálkozik. Persze elküldöm őket.. ez oké is. De úgy gondolom, hgy 1. majd talál olyat akinek tetszik és belemegy, 2. nem engem vár haza valaki, akinek ígéretet tettem. Ja és nem élünk a középkorban sem, hogy a nőnek kuss a neve és irány a konyha :D Szép és jó dolog ha egy nőben van tartás. Még szebb ha egy férfiban is van. Jah persze... tudom én. Rémes lenne nekik szembenézni azzal, hogy ők a csodás hímek egy nem működő kapcsolatban tengődnek. De hát kit izgat? kényelmes ez így :D

Szerintem a megcsalás 3 emberen múlik. Ebből kettő nem néz szembe azzal, hogy gond van köztük.

2013. júl. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!