Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy ha valaki egyedülálló, akkor miért gondolják sokan, egy idő után hogy biztos meleg?

Figyelt kérdés
Vagyis ha valakinek nincs senkije és egyedül éli le az életét, akkor mért mondják rá sokan, hogy biztos a saját neméhez vonzódik és ezért nincs neki senkije. Persze az is lehet, hogy az, csak nem meri bevállalni, így inkább egyedül marad, de szerintem ez elég ritka.

2013. aug. 27. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Mert rosszindulatúak az emberek.

1x amikor otthon úgy elkezdtem szídni a nőket, még anyám is megkérdezte, hogy nem lettem meleg ugye.

2013. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Én azért vagyok egyedül és leszek is örökre, mert rettenetesen ronda vagyok és az összes lány undorodik tőlem.
2013. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként most nem nyavajgásként írom. de sok ember van aki társ nélkül éli le az életét...
2013. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek az emberek.

Fiatal srácoknál lehet igaz.. pl. én feltűnően nem csajozok, és elég durván elzárkózott vagyok..

Bátyám 36éves s még szingli..

De tényleg, az emberek ilyenek, ha valamibe különbözik csak egy picit is már teszik rá a jelzőket.. de ez van..

19/F

2013. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondjuk az én esedtemben ez igaz :D
2013. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Rám bárcsak már mondanák, de a családomnak ez lenne az egyik legutolsó gondolata, hogy miért vagyok egyedül...Igaz még nem is vagyok olyan idős, de akkor is.

Szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy nem feltétlenül igaz. A legtöbb ember szerintem egy csomó más indokot talál mielőtt ilyesmi eszébe jutna, hacsak nem ő is titokban az és ez miatt rögtön ez ugrik be neki magyarázatként. De különben nem hiszem, hogy ez így lenne.

2013. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki egyedül él az nem feltétlen meleg.

Melegek is élnek együtt,akár egy lakásban.

Aki egyedül él,az vagy nem igényli a párkapcsolatot vagy nem képes rá,vagy nem kell senkinek.

2013. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!