Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet biztosra tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet biztosra tudni, hogy már nem szeret a barátnőm?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a kapcsolat már nem olyan mint régen volt, viszont mintha nem mondaná el nekem inkább csak abban érzem, hogy egyre többször vagyunk külön hullámhosszon.


Kicsit félek, hogy az lesz a vége, hogy elkezd titokban találkozgatni valaki mással, vagy hirtelen megjelenik ez a más és össze fog törni, mert nagyon sok energiát, időt, szeretetet fektetek (próbálok) belé. Ezért biztosra tudnom kellene miből vehetem észre ha már nem szeret.


Van erre valami egyszerű teszt? Haverral sajnos nem tudom próbára tenni a hűségét.


2013. aug. 28. 11:09
 1/8 A kérdező kommentje:

Pl olyat vettem észre, hogy sokszor jött ilyennel, hogy haza kéne néznie pár cuccért, aztán a végén már ott is akar aludni, mert "fáradt" pedig régen annyiszor hallottam tőle, hogy egy percet sem tud nélkülem aludni. Ez is furcsa.


Meg gyakran ha mondok neki valamit, hogy ez így van, mert olvastam, akkor közli, hogy nem is igaz, ilyen nincs, ő nem úgy tudja és egyszerűen nem hiszi el. Régen első szóra bízott mindenben amit mondtam és nem tudom mi változhatott, mert általában még mindig igazam van.


Ráadásul folyamatosan átvert egy közösségi oldallal, megkértem rá, hogy ne csinálja (nem a facebook) mert csak az időt vesztegeti vele, és titokban csinálta, majd amikor kiderült, bár majdnem szakítás lett a vége, végül a nővérére fogta, és még mindig nem vallotta be. Bajos csaj a nővére de nem nézném ki belőle, hogy helyette blogol.

2013. aug. 28. 11:12
 2/8 A kérdező kommentje:

Régen pl ha elment folyton a telefonon lógott, hogy mikor megyek fel, most épp suliba ment, délben kezdődik a tanítás, nem tudom mit csinál, de egy üzenetet sem kaptam tőle, pedig elvileg már fent van.


Ugye, hogy ezt már nem kellene erőltetni? Csak minden holmija nálam van, sok pénzt költött rám, stb, sok szál fűz minket össze, meg nem is vagyok benne biztos, hogy tényleg nem szeret, de úgy érzem találnom kellene valaki újat.

2013. aug. 28. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalataimból kiindulva, amikor én nem éreztem már azt, amit kellett volna, én is inkább otthon aludtam szívesebben, valamint fordított esetben pedig győzködnöm kellett a másikat, hogy maradjon már nálam éjszakára. Szóval ez szerintem sokat elmond. Valószínűleg már elmúlt a szerelem a részéről.
2013. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem el kellene mondd neki,hogy mit érzel, megbeszélitek, egy kapcsolat megér ennyit
2013. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha felhozom a témát, de mindig az van, hogy ne mondjak ilyeneket, mert ő szeret, és így abban sem biztos, hogy én szeretem-e egyáltalán.
2013. aug. 28. 11:26
 6/8 A kérdező kommentje:
De hát nem igazán értem.
2013. aug. 28. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehhhh nők.
2013. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ugye, hogy ezt már nem kellene erőltetni? Csak minden holmija nálam van, sok pénzt költött rám, stb, sok szál fűz minket össze, meg nem is vagyok benne biztos, hogy tényleg nem szeret, de úgy érzem találnom kellene valaki újat."

Bocs, de TE szereted még?

2013. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!