Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a 'keményebb' csajok?

Figyelt kérdés
Mármint akik sportosak (egy picit izmosak) és pl. ha elesnek vagy valami nem nagy dolog történik velük, nem pityeregnek hanem mennek tovább vagy a fiúsabb dolgokat szeretik... persze nem csak azt, de azt is...
2013. aug. 28. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze :) 23/F
2013. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lara Croft:P
2013. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
LOVE YOU QUESTIONER!
2013. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és mégis van párom. Nem minden fiúnak a nebáncsvirág jön be ;)
2013. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem annyira nem.
2013. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kiráz tőlük a hideg! Nekem nagyon nem jönnek be. 27f
2013. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, bár azt azért nem szeretem, amikor mindenben versenyezni akar a fiúkkal.
2013. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen!
2013. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem már ficamodott ki térdem is, és jó sokáig tartott, mire jött valaki, aki helyrerakta, de mégsem sírtam. Még kiskoromban sem sírtam nagyon, ha elestem. Ezek szerint akkor most "kemény" csaj vagyok? :D Menő :D

Amúgy szerintem nem sok minden van, ami kifejezetten olyan, hogy csak a pasik szeretik, ezért könnyű átfedéseket találni az ízlésekben (autós dolgok, képregény, videojáték, sport, sör, kaja, stb- nők is ugyanúgy szerethetik, ha nem is annyian, mint férfiak közül).


De nekem is van barátom, szerintem ez igazából nem zavarja őket. Kivéve, ha már annyira fiús a csaj, hogy inkább havernak tekintik, és beveszik a pasis sörözős estékbe is. Az szerintem a lány számára is már zavaró, hiszen nem is nőként tekintenek rá. Azért az se jó, ha egy nő férfiként viselkedik.

2013. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok engem párom haverjai/barátai imádnak. Mindig meghívnak minden hova még sörözni is velük megyek. Együtt szórakozunk és hülyülünk. Természetesen tiszteletben tartják hogy van barátom, és teljes mértékben nőként tekintenek rám. Miden felfogás kérdése.
2013. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!