Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók! Ti elégedettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók! Ti elégedettek vagytok az életetekkel?

Figyelt kérdés
Olyanra vagyok kíváncsi aki már régóta egyedül van. Tudatosan egyedül akartok, akartatok élni, nem vágytatok társra vagy nem találtátok meg azt akivel együtt lennétek? Boldogok vagytok így egyedül?

2013. aug. 28. 14:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
nem ..... de tudod a laptop megvigasztal meg fele annyi gond sincs vele mintha nőd lenne :)
2013. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

nem.

De legalább a motorom jól jár mert rá költöm azt a pénzt amit barátnőre költenék :D

2013. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
A kocsi is. Amúgy nyilván nincs olyan szerintem, aki egyedül akarna lenni. Én megtaláltam már párszor azt, akivel nagyon hosszú távon is el tudtam volna képzelni az életemet, de valahogy sose jött össze, mert ő nem érezte ezt (feltehetőleg), így aztán az ember egy idő után beleun a reménykedésbe és telibefossa az egészet, aztán egyedül marad. De még az is jobb, mint olyannal lenni, akit nem lehet megtartani.
2013. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
En minden aron tarsat szeretnek magam melle.17/F
2013. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
Teljes mértékig. Volt egy munkahelyem, ahol nagyon elégedettek voltak a munkámmal, remek barátaim vannak, akikkel nagyon sok időt töltök, és ma vettem egy baromi jó használt nadrágot 300Ft-ért. Ja, és nemsokára indulok gyúrni:D Mi kell még?
2013. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
hát kezdjük ott hogy soha sem volt, na meg minden egyes visszautasítástól az ember megelégeli a próbálkozást, szóval majd a fizetős néni segíteni fog ;) amúgy a kérdésedre a válasz nem vagyok boldog :)
2013. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
100%
A shoppingolás számomra jobb mintha barátom lenne szoval van ami helyettesíti :)
2013. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%
Az olyanok, mint a 6-os válaszoló tipikusan azok az emberek, akik napközben elvannak, elfoglalják magukat ezzel-azzal és próbálnak nem gondolni arra, hogy mennyire jó is lenne, ha szeretné őket valaki. Aztán éjjel, mikor álomra hajtják a fejüket, akkor tör ki igazán rajtuk, hogy mennyire magányosak is.
2013. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
nem; nem az egyedüllét az oka
2013. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!