Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel meg tudnám beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel meg tudnám beszélni a problémám?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, nekem azt mondta hogy elvált de feleségével él még, viszont 1-2 hét és beköltözik az új lakásába.

Ma beszéltünk délután telefonon,de lemerült és megszakadt a hívás.Hívtam volna amikor egyszer csak kinyomta és azóta nem reagál.

Ha kinyomja általában vissza hív 3-4 percen belül, viszont ennek már több mint fél órája és hiába várom nem hív, én pedig nem akarok ráakaszkodni zaklatni a hívásommal.


2013. aug. 28. 19:56
 1/10 A kérdező kommentje:
én telefonom merült le, mielőtt félreértenétek.
2013. aug. 28. 19:56
 2/10 anonim ***** válasza:
és most mi is a problémád?
2013. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne hogy hazudott és nem vált el.
2013. aug. 28. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:

várj és ne hívd

ha fontos vagy neki, akkor jelentkezni fog, amikor tud

de légy résen, valószínűleg igazad van

2013. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az előfordulhat. Nem ő lenne az első...
2013. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve, érdemes lenne egy idegen számmal próbálkoznom?
2013. aug. 28. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem érdemes idegen számmal próbálkoznod, én hagynám és mondom, ha akar, jelentkezik majd

ha nem jelentkezik, akkor annak is megvan az oka, el kel könyvelni a veszteséglistára és tovább kell lépni

ennyire ne ragaszkodj egy olyan emberhez, akit nem is ismersz

ne hívogasd!

2013. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbálhatod, de nincs értelme. A lényeg, hogy téged felhív-e, ebből többet megtudhatsz.


Amúgy kérheted, hogy mutassa meg a válási papírokat.

2013. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt én úgy értettem hogy mondjuk az idegen számot fel venné-e? Ha igen én kinyomnám és kész, nem is tudatnám hogy én vagyok! De ha azt mondod hogy nem akkor ok.
2013. aug. 28. 20:08
 10/10 A kérdező kommentje:

Mi van akkor ha elváltak de még is együtt vannak, ilyen is történt már a való életben.

Ezt nem gondoltam volna, eddig is úgy ahogy elhittem de ezek után...

2013. aug. 28. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!