Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz? (Ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scorpioon kérdése:

Ez tényleg igaz? (Ha valakivel álmodsz az azért van mert mielött elaludt rád gondolt)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel októberben lesz egy éve hogy szakitottunk azóta járt valakivel tulajdonképpen másért hagyott el. de akivel ősze jött az nem tudta megbecsülni csak van és kész azaz macsó. eleinte nem tudtam hogy macsó. megvertem volna de nem akartam (mármint a csávót) mert annál fontosabb nekem (a lány) . és most fojton ő jár az eszembe és úgy 2 hete róla álmodik. még van remény? még ne aggyam fel?

2013. aug. 28. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.:)
2013. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva, inkább te gondoltál rá, ezért álmodsz vele. Az agy éjszaka álmok segítségével dolgozza fel az információkat, ergo ha valakire sokat gondoltál aznap, valószínűleg vele fogsz álmodni. :D
2013. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon orulnek, ha igaz lenne!
2013. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10 hónap szenvedés a semmiért. :'(
2013. aug. 28. 22:48
 5/5 anonim válasza:
Arra lennék kíváncsi, hogyha ez igaz, akkor az mit jelent, hogyha álmomban egy lánnyal beszélgetek (aki nem tetszik), és arról a lányról beszélgetünk, akibe szerelmes vagyok? (fiú vagyok persze)
2013. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!