Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy az utcán megismerkedtetek valakivel mielőtt elsétáltatok volna egymás mellett? Hogy szólítottátok meg az illetőt, hogy jó benyomása legyen rólad?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 10:53
 1/5 cico256 ***** válasza:
Hmm Jó kérdés a legjobb szövegek már túl elnyűttek és közhelyesek lettek. Valami frappáns, vicces, találó, egyedi duma mindenképp. Viszont nem érdemes nagyon mást adnod magadon kívül, mert a legjobb színészes sem tudnak egész nap játszani. Aztán van olyan szöveg ami egyik csajt megnevetett(félsiker véleményem szerint) másokat untat. Remélem tudtam segíteni. 21/f
2013. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer odajött egy lány, azzal a kamuval, hogy valaki akar tőlem valamit (valami csöves pénzt kért vagy mittomén, lesz@rtam), de én mindig zenével megyek, antiszociális vagyok és mindenkit lesz@rok. :) Szóval jött egy lány, megütögette a vállam, én persze otrombán reagáltam kb "Mi a tököm van már megint?!" Amikor rájött, hogy ez kár volt :DD Aztán megadta a számát, amit nem írtam fel sehova, mondtam megjegyzem, mint Dumber Dumb :D kérdezte hogy velem tarthat-e, oda ahova megyek? - ??? - Nem tudtam hova tenni a dolgot. Nem értettem, hogy mi történik a térben, olyan abszurd volt az egész, mintha a truman showba lennék. Nézelődtem, hogy valaki most szívat engem? Ez a balázs show? Kész átverés vagy mi ez? Vagy új hitgyülis taktika? :) Nem jött végül stáb meg semmi. Furcsa volt.
2013. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen történt. Bár az utcán nem jó ismerkedni. Vannak közkézen forgó dumák, de ezek sajnos nem jók. Mert egy-egy jobb nő akár ezerszer is halhatta őket.

Az utcán bizony elég spontánnak, megdöbbentőnek, érdekesnek, de még is jópofának kell lennie, ahhoz, hogy egy lány érdeklődését felkeltse valaki. Valami olyasminek, amire olyan választ kaphatsz, hogy ezt most miért kérdezted ? A sokszor halott duma nem biztos, hogy ilyen.

Az eleve egy jó benyomás, ha odamersz menni és nem bunkón, valami frappáns dologgal próbálkozol. -Ennek pedig csak a kreativitásod szab határ. A spontán dolgok jók. Egy baj van velük, ha nem készülsz fel az esetleges pozitív reakciókra az esetleges kérdésekre akkor bele sülsz.

Egyszer régen a haverjaim húztak fel, mert nem voltam az a csajozási szakértő. Többek között azzal is piszkáltak, hogy nem merek egy lányt leszólítani. Hahah... Na igazuk volt, de ugye ezt velük nem közölhettem. Így aztán valami számukra nagyon megdöbbentőt akartam és egy nagyon-nagyon szép lányt kerestem. Aki éppen elment volna mellettem. Mivel nagyon morcos voltam már és biztosan tudtam, hogy a lány úgy is lefog tojni. Nekem mindegy volt mit mondok, csak a haverok lássák, hogy én aztán nem tökölök.

"Szia, hogy aludtál ?" -Fogalmam sincs honnan jött.

A lány rám nézett, visszaköszönt közölte, hogy kösz jól, bement egy boltba. A haverok fényt kaptak, én meg nem hittem el, hogy nem küldött el a francba és nem nézett át rajtam, hanem kedves volt, mosolygott.

Aztán azt nem hittük el, hogy utána visszajött és megkérdezte, hogy ezt én most miért kérdeztem tőle?

Na és akkor jött az irulás, pirulás meg a bla bla.

Minden esetre egy életre megtanultam, hogy tökölni nem érdemes, és nem én döntöm el, hogy szóba áll-e velem egy lány, hanem ő, bármit is gondoljak.

Két nap múlva pedig összejöttem egy másik lánnyal. Vele nem, mivel nem kicsit lefagytam attól, hogy visszakérdezett.

Szóval ha az esélytelenek nyugalmával csinálod az tök jó, csak esetleg készülj arra, hogy a lánynak még is csak felkelted az érdeklődését.

2013. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Szia! Zavarna ha idejönnék ismerkedési szándékkal?"
2013. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 3/4

Ez mind szép és jó, de ez is csak akkor válik be, ha jól néz ki egy fiú. A magamfajta csúnya fiúkat emberszámba sem vennék alányok. Én ezért nem is próbálkozom be lányoknál sehol sem.

2013. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!