Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fognak ezért csúfolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fognak ezért csúfolni a koleszos társaim?

Figyelt kérdés
Szeptembertől koleszos leszek és ugye ott együtt zuhanyzunk és nincs zuhanyfüggöny se fal.Attól félek h csúfolni fognak vagy valami mert kiskoromban teljesen körül metéltek.Szerintetek kell féljek?

2013. aug. 29. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha elkezdenek cinkelni emiatt te megkérdezheted tőlük h "csak nem a búzamezőt szeretitek?"
2013. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
takard el a p*csöd te szerencsétlen
2013. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
A körül metélt farok egészségesebb és higiénikusabb..max irigykednek.. Bár nem hiszem h a farkadat fogják nézni.
2013. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha a farkadat fogják nézni édesöcsém, akkor mástól fájjon a fejed, ne a cikizéstől!



De amúgy nyugi, nem fognak cikizni. :)

2013. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekli az senkit se, meg az a meleg, aki nézi a Tiéd. :)
2013. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

tapasztalatból mondom, hogy a körülmetélt pasik tovább bírják, és hosszabbnak érződik a farkuk szex közben.

mondd el nekik ezeket a tényeket és még lehet irigyelni is fognak.

amúgy nincs ezzel semmi baj. mikor nekem is mondta a srác h körül van metélve, sokkal rosszabbra gondoltam mint valójában. nekem sokkal jobban tetszik így.

mondjuk attól is függ, hogy vallási okok miatt csinálták e meg...

mert az viszont az én szememben is csonkítás, és barbárság...

2013. aug. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem egézségügyi okokból csinálták 1-2 éves koromban.
2013. aug. 29. 00:46
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Immár 4 éve vagyok kollégista, de még senki nem tett megjegyzést a körülmetélt farkamra. Normális emberek nem egymás farkát nézik a zuhanyzóban.
2013. aug. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

nem, nem fognak.


Egyébként meg azért kijavítanám az előttem lévők válaszait, mert ha ránézel egy papírra, akaratod ellenére is megnézed mi van rajta. Ugyan ez van a zuhanyzóban is. Probáld ki egyszer, rakj fel egy papírt az ajtóra, és figyeld meg, hogy mindig elolvasod majd amikor belépsz.

2013. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem gyerekként okozott gondokat a körülmetéltség, felsős koromban csúfolás tárgya volt ez a suliban, ez szerintem most is így van. Középiskolában eszembe se jutott, hogy osztálytársak előtt vetkőzzek. Felnőtt koromra már nem érdekel, hogy ki mit gondol, de azt látom, hogy ahol nem valami elfogadó közösség van (esetleg naturisták, vagy eleve normális, nem náci emberek) ott azért bizony megnézik és fölhúzott szemöldökkel meg megjegyzések... ez megy, igen, sajnos.


A koleszban tényleg nagyon függ attól, hogy épp kikkel kerülsz egy szobába, egy körbe. Drukkolok neked....

2013. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!