Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen helyzetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen helyzetekben szokott felállni? Ha észre veszi a lány mit vártok tőle mit csináljon, pl. a suliba? Csináljon úgy, mintha észre sem venné? Volt már ezzel kapcsolatban kínos sztoritok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi nagyon kínos még akkor is ha valamelyest a ruháddal el tudod rejteni (mert el lehet) minden esetben az ha emberek közt vagy ha a kiszemelted előtt akkor meg pláne. Ha ilyet veszel észre akkor veheted úgy is hogy minden kétséget felülmúlva szépnek tart de nagyon kellemetlen az egész úgyhogy ha van benned egy pici könyörület ne tedd szóvá akármilyen feltűnő.

Velem mondjuk ilyen még olyan nagyon nem volt.

F/15

2013. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, egy normális pasinál úgy csinálok, mintha észre sem venném, de ha mondjuk belépek a terembe és elhangzik egy ilyen felkiáltás, hogy ,,úgy megdugnám" az már elég kínos tud lenni, főleg ha más is hallja. Tehát azért a szituációtól is függ. Ilyenkor visszalehet óvatosan vágni, nem?
2013. aug. 29. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
En es a baratnom egyszer eszrevettuk hogy egy fiu ismerosunknek pont felall. Mi meg akkor pont a foldon ultunk. Szegenyt kinevettul mert meg ilyet nem lattunk senkitol. :P mikor eszrevette nagyon elszegyellte magat de mikor delutan lementunk o is ott volt de akkor mar nem nagyon lattuk de szegenyen egesz nap nevettunk, de megsajnaltuk.
2013. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kati Tibor ***** válasza:
Hátt ez elég kinos helyzett minden pasinak :D
2013. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem egyszer volt már hogy felállt a farkam suliba,de amikor felállt,akkor azt mondtam hogy hagyd abba ba zd+ és lelomhadt:DD
2013. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászóló vagyok bocsi rosszul fogalmaztam meg magamat nem egyszer hanem vagy 100-szor volt ilyen:D

Én ez igaz:P

2013. aug. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!