Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok minden fiúnak tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok minden fiúnak tudni akarják az életkorát, akit ismernek?

Figyelt kérdés

megmondom miért kérdezem!


el szoktam lányokkal járni kettesben ide-oda, hogy jól érezzük magunkat, így (számomra) haveri alapon olyanokkal, akikkel pl baráti körben találkoztam, és a találkozó közben van aki így random rákérdez semmi előjel nélkül, hogy hány éves vagyok!? (14től kezdve már 23 éves is kérdezte)

akik rákérdeznek általában beszélnek nekem más fiúkról, hogy kiket ismernek, meg hogy ismerem-e ezt meg azt. Miért tesz valaki ilyet?


véleményem szerint azért kérdezik meg a koromat, is mert tetszhetek nekik, csak nincsenek tisztában az érzéseikkel.



2013. aug. 29. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A véleményed kissé meredek. Szerintem csak kötni akarnak valahová, mert amúgy nemtudják kiatökük vagy
2013. aug. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
én is mindig megkérdezem vagy kiderítem, hogy hány éves az illető akivel épp jóban vagyok, szerintem ha szoktatok együtt lógni, akkor ez a minimum, amit két embernek tudni kell egymásról.
2013. aug. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Didiiayer ***** válasza:
Igen, engem általában érdekel, hogy ki hány éves szóval meg is szoktam ezt kérdezni. Gondolom ők is azért kérdeznek rá, mert érdekli őket. Te csak akkor vagy kíváncsi mások életkorára, ha akarsz is tőlük valamit?
2013. aug. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, kevésbé leszel idegen, ha legalább olyan alapvető információkkal ellátod őket, mint a korod vagy a haveri köröd egyes tagjainak neve. És még a nők hajlamosak a kombinálásra...:D
2013. aug. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem is érdekel ki hány éves ezalap sztem miért amúgy te mennyi idős vagy kedves kérdező hogy már lógtál 14től kezdve már 23 évessel is.kérlek privibe köszi
2013. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kati Tibor ***** válasza:
Én szerintem a véleményed egy kicsit elvan tulozva :D én szerintem azért kérdezik meg hogy hány éves vagy mert tudni akarják a korodat nem kell eztett tul bonyolitani nagyon tudni akarják hogy hány éves vagy és késsz nem kell mindent tulbonyolitani.
2013. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!