Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismernek meleg férfit/leszbiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismernek meleg férfit/leszbikus nőt?

Figyelt kérdés
Milyenek? Én még sosem találkoztam meleggel.
2010. jún. 23. 20:06
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
*tek
2010. jún. 23. 20:06
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogsz lepődni, ugyanolyanok, mint bárki más.

Nem ütközik meg senki rajta, pedig ez egy kisváros.

2010. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Egy meleg párt ismerek, de meg nem mondanám róluk, hogy leszbikusok. Semmi jelét nem látom ennek - pontosabban, amikor a homofób véleményemet elkezdtem ecsetelni, akkor nem néztek rám szépen, de kb ennyi.
2010. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
3%
szerencsére nem, vagy csak nem tudok róla...
2010. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
És honnan tudjátok, hogy azok?
2010. jún. 23. 20:16
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
ja meg mit számít ez?nem kell megkülönböztetni ugyan olyanok mint bárki más,csak sexuális hajlamaik más.Meg egy leszbikus vagy egy homokos is lehet "jófej"vagy okos.
2010. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Jó, persze, de én csak azt kérdeztem, hogy ismertek-e, mert én nem.
2010. jún. 23. 20:21
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nemből ismerek élettársakat, akik tartós kapcsolatban élnek. Az utcán látva senki nem mondaná meg egyik párról sem, hogy több van közöttük barátságnál. A két nő, mint két normális barátnő, a két pasi meg mint két jó haver járnak vásárolni, moziba stb. A magánéletüket a zárt ajtók mögött élik. Nem kéz a kézben, esetleg összeölelkezve andalognak, csak egymás mellett. Egyébként nagyon rendesek, felettébb ügyelnek a tisztaságra, rendre. Ami legfontosabb: hűségesek!!! Sokkal nehezebb nekik megtalálni az IGAZIT, mint egy heterónak, ezért jobban meg is becsülik a párjukat.
2010. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%
inkább leszbikusok mellet döntenék mert azért jobb nézni őket meg azért két női test sokall sokall szebb amikor összeérnek az a király:):):) nem a két srác az már undorító szerintem :(
2010. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek leszbikust. Pl.: saját magamat! :)
2010. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!