Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSAJOK elárulná nekem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK elárulná nekem valaki közületek hogy miért van ez nálatok?

Figyelt kérdés

felb@$z hogy mostanság egyre több kommentet látni ahol 19-20 éves lányok írják h 15-16 éves kis csákókba szeretnek bele. félreértés ne essék semmi bajom ezzel de valahol érthetetlen nekem ez. Érdekes h ugyanezen lányok nagy része a huszonéves korosztályú srácokat még gyerekesnek tartja...akkor most mi ez már? Érdekes, mert ez a tendencia egy másik generációnál megint csak nem figyelhető meg: a 30 éves nők nagy része szintén gyereknek tartja a 26-27 éves férfiakat.


Mi ez a degenerált társadalom?


2013. aug. 29. 01:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ilyet még sosem láttam, nekem spec nem jön be, ha a pasi fiatalabb. Biztos van lány, aki a te korosztályodban keresgél :)
2013. aug. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

ne akard megérteni a nőket, mert beledöglesz :DD



2 élet is kevés lenne hozzá

ahogy pedig hogy kiismert a nőt, a világ összes ideje nem lenne elég :DD

2013. aug. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Soha nem láttam még ilyen kommentet, egyik barátnőm se szeretne 15-6 éves fiúcskát és én se.


Egyébként eléggé furcsán fejezed ki magad.Ellentmondásokat írsz.


"félreértés ne essék semmi bajom ezzel, de Mi ez a degenerált társadalom?"


Elég vicces :)

2013. aug. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as: köss már belém. Értsd a kérdést. Nem szépirodalmi estet tartok :D
2013. aug. 29. 02:02
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem szépirodalmi kérdés, csak szimplán legalább magadat fejtsd meg előbb, hogy mit gondolsz és utána próbáld a nőket.
2013. aug. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Látom nem vágod a kérdés lényegét 74%-os. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye :D
2013. aug. 29. 02:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Na, most pont érintett vagyok, facebookon kidobott egy fiút az ismerős, mondom megnézem. ki ez, látom, hogy most lesz gólya, vagyis 2 évvel fiatalabb nálam. :O Egyáltalán nem is látszik rajta, egykorúnak hinném az utcán. Amúgy engem nem zavar, ha valaki gyerekes, mert én is az vagyok 50%-ban, csak elgyen intelligens is! :)

Ja igen, azt nem írtam, hogy baromira megtetszett ez a srác, majd megnézem magamnak élőben is hétfőn. :D

2013. aug. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem tudom ezt a kijelentést honnan szoptad.
2013. aug. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Justin Bieber, Tokio hotel, meg a többi ilyen Darwin-díjas csökevény egyenes hatása a lányokra...

Kösz szépen nekik...

2013. aug. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést, csak felhívtam a figyelmedet, hogy tanulj meg fogalmazni.
2013. aug. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!