Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok! Feküdt már le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Feküdt már le közületek valaki sajnálatból vagy szánalomból egy fiúval?

Figyelt kérdés
Ha igen, megbántad vagy nem?

2013. aug. 19. 03:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Annyira kedves azért nem vagyok.
2013. aug. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Lehet szemét vagyok de még soha és nem is szándéxom :$
2013. aug. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért lennél szemét? A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy maximum szánalmas lennél, ha csinálnál ilyet.
2013. aug. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Na mi van Jaguar, te is beálltál a sorba?
2013. aug. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem tökre megalázó volna csak ezért lefeküdni valakvel mert szánom.
2013. aug. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gondoltam már rá, a srác 30 volt, és szűz, én meg 25, de szerencsére nem tettem meg, meg neki is lett végül bnője. Előtte is jó haverok voltunk, meg azóta is azok vagyunk, úgyhogy sztem ha én "segítettem" volna neki " átesni", akkor az mindent elrontott volna. Lehet szemét vagyok, de mivel elég érzékeny, azzal vszínű többet ártottam volna, ha csak szánalomból... Pasiként meg nem jön be, akarmennyire is kedvelem...
2013. aug. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem álltam be a sorba Szirén csak kíváncsi vagyok :)

Egyébként nem szándékozom élni hasonló ajánlattal.

2013. aug. 19. 04:32
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
ha akad itt olyan lány aki szánalomból megteszi akkor jelentkezzen és én majd adom az elesett béna önbizalom hiányos anyuka kedvencét. egy próbát megér ;) :) :)
2013. aug. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egy próbát se.
2013. aug. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
fuh és,micsoda szerencse, hogy még csak szerepet se kell játszanod,, mert alapból rosszabb vagy mint amit leírtàl
2013. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!