Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jön be a csaj, de jó vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jön be a csaj, de jó vele felejteni. Aljas vagyok, hogy ezt csinálom vele?

Figyelt kérdés

A történet:

1 hónapja ment tönkre egy több mint 1 éves kapcsolatom. Még mindig szeretem azt a lányt, szerelmes is vagyok belé, rengeteget gondolok rá. De soha többé nem kaphatom vissza. Ez biztos.

Azonban kb 1 hete összejött egy másik lány. Egy éjszakásnak indult, de nagyon vonzódik hozzám. Tetszik, hogy megint újra fontos vagyok valakinek, és van aki keres, vigasztal, csókol, ölel, meg minden.

Érzelmes srác vagyok, és valahol a régi lányt keresném benne, pedig ő marhára nem olyan.

Nem jön be, sem alakra, sem arcra, sem abban amit a szexben nyújt, (van hogy le is lankadok közben), egyedül a személyisége, meg a hebehurgyasága, ill hülyesége a pozitív benne. :)


Az ítélet:

Én eddigi emberi mivoltomat tekintve nem tartom fairnek amit teszek vele. Viszont a lelkemnek nagyon jó, hogy van valaki, s talán így könnyebb lesz feldolgozni az előzőt.

Nem mellesleg, a haverok irigykedő szemei is, hogy alig telt el 3 hét az előző óta, és nekem már más csajom volt.

(nade milyen? hát ez az, ők ebbe nem látnak bele..:(


Szinte biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen, akár fiú, akár lány, aki volt már hasonló helyzetben. Nem tartom szép dolognak, hogy lényegében, érzelmileg, meg testileg is kihasználok valakit, de ha egyszerűen így nekem jobb, és könnyebb, és annyira nem szenvedek, könyebben felejtek, akkor miért ne?

És miért kínozzam magam akár évekig, ha nem találok olyna lányt?

Ez így legalább egy kis tapasz, egy apró kötés egy vérző artériára, ami ugyan nem végleges megoldás, de átmenetileg enyhíti a tüneteket.

(így remélem érthető mindenkinek, bioszos vagyok, csak ebből tudtam példát statuálni)



2013. aug. 29. 09:02
1 2
 1/17 legly ***** válasza:
35%

Megértelek, mivel velem is történt ilyen, csak én viszont úgy csináltam, hogy nem megfektettem őket, hanem hogy volt aki kezét fogtam, csókoljam meg minden tulajdonképpen csak a szex nem, nekem ez 3 évig tartott. Amit csinálsz szerintem abba nincsen semmi rossz dolog. Néha a másik neműek is ezt szokták csinálni.


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek...Lefeküdtél vele, de nem jön be?! Hát ha már az ágyba vitted, valami külső csak megfogott benne. Vagy ha nem, akkor szörnyen szánalmas vagy, hogy csak a szükség vitt a szexre, és mind1 h ki csak legyen. ÁÁ


Te is érzed, hogy ez k*rvára szemét dolog, és még fel is tetted gyik-re. Most komolyan, mit vársz tőlünk? Hogy a hozzád hasonló bunkó állatok majd vigasztalnak, hogy ,,igen, jól tetted, az a kis r*banc megérdemli, hogy kihasználják?" Vagy mit?

2013. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

hallottál már a karmáról?... Na majd gondolj erre ha úgy alakulnak a dolgaid.

Am meg vannak olyan esetek amikor ha fáj is ,de magunk elé kell helyezni a másikat. Tehát ha nekünk szar attól még neki ne legyen az.

2013. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
a másik fél szívhat ilyenkor. DE persze van olyan búfelejtő lány aki észre sem veszi.
2013. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,aljas vagy. És az előző lányt nem fogod így elfelejteni. Mindig,amikor ránézel az új barátnődre,az fog eszedbejutni "Ő csak azért van mellettem hogy elfelejtsem a másikat." Hiszen nem vagy szerelmes,tisztán gondolkodsz.
2013. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csupán aljas vagy. Hanem tiszteletlen, erkölcstelen, gonosz és szörnyen önző. Állat vagy vagy ember? Az állat él ösztönösen...az ember, az igazi értelmes ember megválogatja a partnereit, törődik mások érzéseivel.
2013. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem lenne ebben semmi gond, HA a lány tudja, hogy te ezt olyan véresen komolyan nem gondolod.

Ha ő érzelmet is (mondjuk már szerelmet) ad bele, akkor az lenne a legtisztességesebb, ha elmondanád, hogy te ezt egyáltalán nem akarod, nem vagy túl az előző szerelmeden, és ilyenek. Döntsön ő, hogy így is akarja vagy sem.


Csak gondolj bele, hogy mi lenne, ha veled csinálná ezt egy lány. Most az, hogy mások is érzéketlen, bunkó, taplók, neked nem kell olyannak lenned. Azért, mert vannak lányok, akik kihasználják a srácokat hasonló indíttatásból az nem jelenti azt, hogy ez a lány is megtenné.


Ha valóban érzelmes, lelkiismeretes ember vagy, akkor szembe kell köpnöd magad a tükörben, vagy odaállsz elé, és elmondod, hogy te igazából hogyan éled meg a kapcsolatotokat.

Az ember legyen önző, de ne úgy, hogy egy másik embert akár tönkre is tehet (pl ha belédesett).


29/n

2013. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ha ő is tudja, h első sorban erről van szó köztetek, akkor nagy gond nincs.

de azért had tegyem hozzá,h a lányok amennyiben szexuálisan jól érzik magukat egy partnerrel, és amenyiben ezek az alkalmak rendszeressé válnak, akkor egyre többet vágynak bele a dologba ....

szóval bármennyire is fájó, amennyiben kedveled a lányt, ülj le vele és beszéljétek át a dolgaitokat, mert most még TALÁN könnyebben túl teszi magát rajtad, mint egy több hónapos "kapcsolaton"...

annyit még hizzá, hogy lehete: szembe azt mondja,h részéről se komoly, felőle mehet így tovább, de azért próbáld megérezni, meglátni a szeméből, h ténylwg úgy gomdolja-e, vagy csak reméli, h ha így is marad még egy ideig az érzésed, de bízik benne, hamarosan megváltozol,és KAPCSOLATBA fprdul át a mostani összefekvésetek

2013. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nemvárok itt semmiféle elismerést, vállveregetést, vagy éppen leszólást.

mindneki azt ír ami a véleménye. nem haragszom meg senkire, és nem fogom váltig az én jó érzésemet bizonygatni.

de éppen ez, amit az első is írt:

én is isemrek nem egy olyna csajt, aki csak azért vna a pasival, mert hogy legyen valaki. nem tetszik neki, bejön valamilyen szinten, de nem szerelmes, csak azért mégse legyen egyedül.


Egyébként a lány ebből semmit sme fog észrevenni. Nem akarom őt összetörni. Ha végleg elmegy már minden kedvem tőle, szép lassan elhidegülök, és ennyi. Az nemfog fájni annyira, mintha egyik napról a másikra kidobom, vagy ilyesmi.

2013. aug. 29. 09:18
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Latom elszaporodtak itt a szeplotelen erkolcscsoszok :) Persze, hogy nem fair, de rengetegen csinaljak. Csak nezz korul mennyi csaj teszi fel a "kialakulhat ebbol szerelem?" kerdest, majd ugy folytatjak "3 hete jarunk...". En azt mondom, hogy a lenyeg, hogy tudd hol a hatar, es ne bants meg senkit nagyon.
2013. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!