Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi van velem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi van velem? Mit tegyek? El akarom felejteni! (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon nagy gondom van, segítsetek, könyörgöm!!!!

Volt egy pasi, akit iszonyatosan szerettem, de nem lehetett köztünk semmi. (És nem is lehet!) De most nem ez a lényeg, hanem a következő: Körülbelül egy-másfél éve depressziós lettem miatta, nagy nehezen kilábaltam, és sikerült elfelejtenem is. Amikor megláttam, eleinte csak alig éreztem valamit, utána meg már semmit. Örültem is, hogy végre sikerült és nincs ez a problémám legalább. Viszont nemrég történt, hogy nem csak futólag vagy egy-két percre láttam, hanem kicsit huzamosabb ideig. Nem egyedül voltunk, de mégis olyan jól éreztem magam, és boldog voltam (abban a kb. fél óra-háromnegyed órában). És megint visszajött a fájdalom, a szomorúság..... kb. minden, amit anno éreztem. Mégis mi a fenét tegyek, hogy végre VÉGLEG megszűnjön és elfelejtsem??! (Bocsánat a kifejezésért, de már tényleg nem bírom!)

Ti mit tennétek? Egyáltalán mi van most már megint velem? Mit csináljak, hogy elmúljon?

Bocsi a sok kérdésért, meg hogy ilyen hosszúra sikeredett! Köszönöm, ha elolvastátok és ha tudtok adni valami tanácsot/ötletet! És légyszíves csak normális válaszokat írjatok!



2012. nov. 29. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj ne gondolni rá, foglald le magad valamivel.
2012. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Bárcsak menne....
2012. nov. 29. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem keress egy pasit magadnak :)
2012. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! :) Próbálkoznék én, csak hát elég nehézkes valaki normálisat találni.
2012. dec. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!