Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó reggelt mindenkinek! Süt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó reggelt mindenkinek! Süt a nap, mindenkinek ilyen jó kedve van mint nekem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A valóban boldog ember nem ir ki egy ilyen kérdéskét:DD Jobb napokat neked:xD
2013. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

háát...mondhatni :) szerencsére kellően hüsi van, szeretem a hideget :D De azért nem csattanok ki, sulira való visszaszoktatás címen a tisztelt családom minden reggel 8kor felkelt és hulla fáradt vagyok xD

További kellemes és boldog napot mindenkinek! :) 16/f

2013. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nem irigyellek én most érettségiztem le :)
2013. aug. 29. 09:36
 4/9 anonim ***** válasza:
És ez a kérdés mit keres a szerelem-szex kategóriában? Talán dugtál, hogy ilyen jókedved van? :-)
2013. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
persze mert az ember csak akkor lehet boldog,hogy ha szexel mi?
2013. aug. 29. 09:49
 6/9 anonim válasza:

Ja sajna a szokásos 11-13 órai kelések már 9-nél tartanak,ma még...de holnap 8.30-kor hogyan fogok felkelni???*.*

De egyébként jó,h süt a nap:))15/L

2013. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt nem süt a nap sem..:s és ritka ööö..rossz kedvem is van!:(
2013. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg beszélhetnékem van szóval elmesélem a reggelem.

Felébredtem 5-kor:/

Nagy nehezen visszaaludtam és csak 9 kor ébredtem fel.Álmosan felülök az ágyban és mikor ránézek az órára egyből elkezdek káromkodni magamban,mert elaludtam(úgy volt,hogy 10-re jönnek mamámék)és nekem még takarítanom kellett.

Nagy nehezen kikelek az ágyból,kihúzom a függönyt és egyből megvakulok a naptólXD

Kinyitom az erkélyajtót,hogy biztos meleg van...Hát nem.Szóval nem elég,hogy még a fáradtságtól is remegek még a hideget is magamra engedtem...

Gyorsan betettem valami jó kis rock zenét(de nem mertem hangosan hallgatni nehogy apukámat felébresszem...pedig attól felébredtem volna). Megágyaztam.Gyorsan magamra kaptam azt a ruhát ami a kezem ügyébe akadt és mentem a fürdőbe mosakodni.Megállok a tükör előtt és mit látok?Egy karikás szemű csajt akinek égnek áll a haja és még egy új pattanása is kijött:D

(gondoltam is magamba,hogy úgy nézek ki mint valami hulla de minimum mintha most engedtem volna ki a zárt osztályrólXD)

Gyorsan letisztítottam az arcom arctejjel(mi persze belement a szemembe..nehogy már valami jó legyen)aztán fogtam a kis koffeines szemkörnyékápolómat,hogy ennél rosszabb már úgyse lehet.Gyorsan fogat mostam...mikor végeztem megállapítottam,hogy az a koffeines cucc nem használt semmit szóval megint káromkodtam magamban egy kicsit.

Gyorsan elkezdtem takarítani a szobámban(korgó gyomorral)mire csönget mamám(9:30-kor.)Én majdnem fölesek a küszöbbe,hogy felkapjam a kaputelefont nehogy apukám felébredjen.Mondja mamám,hogy menjek le de siessek,mert nem akarnak fizetni a parkolásért-.-".De előtte keresnem kellett valami szatyrot.Gondoltam anyukámék szobájában biztos van.Óvatosan benyitok...és apukám ott ül a gép előtt és játszik,közben meg kávét iszogat(és mind ezt gatyába úgy,hogy éjszakás volt és reggel jött haza)....Nyögtem neki egy jó reggeltet és egyből hangosra vettem a zenémet had hallgassaXD Aztán gyorsan felkapom a kis itthoni papucsom meg felfogtam a hajam és smink nélkül(fal fehér arccal meg lila karikás szemekkel)elindultam lefele(gondoltam úgyse fog látni senki)

Leérek,kinyitom a liftajtót és lent kisgyűlés van:D

(egy öregember meg az öreg takarítónő épp kipletykáltak valakit)köszönök nekik(ők jól végigmértek,eltudom képzelni mit gondoltak)és folytatják tovább.

Kilépek az ajtón mamám a kezembe nyom három szatyrot (én majdnem fölesek)...Aztán nyom az arcomra egy puszit és ott hagy,hogy sietnekXD

(gondolom magamban jól van)

Nagy nehezen elérek a lifthez de tele volt a kezem,úgyhogy nem tudtam kinyitni az ajtót....Nagy nehezen felérek(közbe bevertem a hátam az ajtóba,mikor kinyitottam meg nekiütöttem a szatyrot a térdemnek.Bemegyek az ajtón(gondolom magamban nem baj legalább zenét hallgatott)Beljebb érek és apukám már alszik-.-".

Átpakolom a hűtőt,hogy beférjen a kaja..mikor nagy nehezen kész vagyok becsukom és akkor esik le,hogy én még nem is ettem:D

Úgyhogy pakolhattam megint ki.

Most meg itt ülök..ettem de most meg bűntudatom van,hogy nem kellett volna ennyit enni.

+még mindig nem ébredtem fel és kb azt se tudom,hogy hol vagyokXD

Már vagy féltucat agyi károsult ember írt ki kérdést...én hülye meg ezt nézem...

Úgyhogy inkább megyek is vissza aludni:D

16/l

2013. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az volt,mivel esett az eső (imádom) és megtalált egy régi barátom :)
2013. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!