Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! (biztosan van most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (biztosan van most mindenkinek kiszemelt) meséltek róla? Hogy néz ki? haj/szemszín. Mi tetszik benne nektek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Van a szeme megöl olyan szép és a mosolya ááá elolvadok :D
2013. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegnap óta nincs.
2013. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kiszemeltem, csalódtam elég nagyot szóval nem kell most nő.
2013. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimplán nincs olyan nő aki miatt el lennék olvadva.. Mire ezt leírtam, rájöttem, hogy talán többet kéne kimozduljak:D
2013. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van. Fekete haj, kék szem, kerek popsi, nem túl nagy mell de sztem formás. Szép barna bőr. És olyan természetesen gyönyörű, nem sminkkel csak néha egy pici szájfény. Mindig jó az illata. Nem az a pacsuli szag, hanem olyan friss és tiszta az illata.
2013. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ! !!!

Dögös, szexi, hosszú barna haj, gyönyörű barna szem, okos ügyes, formás popó, jó alkat.....stb.


HÁÁát úgy minden tetszik benne de leginkább az hogy szexi, okos és biztos jó lehet vele dug.i


16/F

2013. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja meg a mosolya áááááááááááááááááááááááááá................
2013. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hófehér bőr, de az arca mindig rózsás, úgyhogy nem néz ki betegnek, hosszú sötétbarna haj, zöld szemek, szép mosoly, karcsú homokóra test. Visszahúzódó, csendes, félénk, de könnyen elmosolyodik. Okos, szinte mindenhez hozzá tud szólni, van véleménye. Kedves. Imádom ahogy mozog, ahogy beszél, olyan nőies, lágy. Jó az illata. Belevaló a maga félszeg, törékeny módján:-) igazi NŐ
2013. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nanditkg válasza:
van egy lany akibe szerelmes vagyok es ezt o is tudja. zoldes kek a szeme, szokes barna a haja.nagyon noies de nem olyan kislanyos szoval olyan mint egy eretno es az a durva hogy most 9.-es. jarna velem, de csak jovore .
2014. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!