Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12éves srác vagyok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves srác vagyok hogyan lehetne esélyem egy 16 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Nagyon szép lány és formás hosszu barna a haja zöld a szeme és nem lehet ellenáni neki. hogyan tudnán megszerezni magamnak? ????

2013. aug. 29. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

SehogyXD

Bocsi,de még gyerek vagy:)

16/l

2013. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
egy 16 éves lány nem akar semmit egy 12 évestől, bocs de ez így van
2013. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
és ha mégis bejönnék neki ?????? legutóbb azt mondta hogy cuki vagyok. mer adtam neki egy kocka csokit ez azt jelenti hogy szeret nem????
2013. aug. 29. 12:21
 4/21 anonim válasza:

Nem,nem jelenti azt... Azt jelentette szerintem hogy "Köszi hogy adtál kedves volt tőled"... Ennyi...

Bocsi de egy 16 éves lány inkább idősebb fiút keress :$ És ha tényleg szép akkor meg főleg nem akar fiatalabbat :P

2013. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sehogy, gyerek vagy hozzá.
2013. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Semmiféleképpen sem fogod őt megkapni.

Mert még gyerek vagy és gyerekes a gondolkodásod.

Egy 16 éves lány pedig már komolyan fiút akar maga mellé.

Az, hogy megköszönte, mert kedves voltál és ezt kedves gesztusnak vette, az nem azt jelenti, hogy szeret is téged.

Meg hát az, hogy külsőre nem vagy csúnya, az egy dolog, de attól még korban-gondolkodásban-agyban nagyon nem vagy egy szinten egy 16 évessel és ezért teljesen mindegy, hogy milyen a külsőd.

2013. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
az hogy cuki vagy azt aszt jelenti hogy egy aranyos kisfiúnak tart,egy 16éves lány sem kezdene egy 12évessel
2013. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Figyelj én 15 és fél vagyok, beleszerettem egy hamarosan 17 éves lányba és nála sincs esélyem. Hidd el, a te korosztályodban örök nyomot hagyhatnak bizonyos dolgok, például, ha összetörik a szívedet, bár szerintem ha csak a külső tulajdonságai fognak meg és meg akarod SZEREZNI MAGADNAK, akkor lehetnél 20 éves is, ez éretlen gondolkodásra vall.
2013. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ami nem megy, azt ne eröltessük.......
2013. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én nem kezdenék soha 12 éves fiúval. Úgy tekintek rájuk,mint egy aranyos kisfiúra,akit még lehet babusgatni.:)

17/L

2013. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!