Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác akinek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác akinek csak a szőke lányok jönnek be. Nem tudom mit tegyek, csak mert tök jól ki jövünk megminden. Szóval, nem tudom, hogy vágodjak be nála! Mert úgy érzem kevés esélyem van mert barna vagyok. Szóval, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elég jól jönnétek ki ahhoz, hogy beléd szerethessen, nem törődne a hajszíneddel.
2010. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, akkor mindegy a hajszín...
2010. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hagyd ott... van több srác is... am meg az kamu h csak a szőkék jönnek be neki elhiheted... szal próbálkozz nála vagy hagyd ott ha nem mered...


15/f

2010. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy szőkére festeted a hajad, vagy pedig hagyod hogy a srác rájöjjön, hogy milyen értékes vagy valójában... 25F
2010. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki csak úgy mondja hogy nekem a szőkék, nekem a vörösek....

Ha bejössz neki más téren akkor ez lesz a legkisebb baj:D

2010. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog... nekem is tetszenek a szőke hajúak, mégis volt barna hajú barátom. Ez nem gátol semmiben.
2010. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez egy diplomatikus visszautasítás volt.
2010. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a szőke haju lányok jönnek be egy fiúnak? Tiszta hülyeség... Olyan van h jobban tetszenek neki azok, mert pl. Nekemis jobban tetszenek a szőkék, de h ha vki téll bejön, a hajszine érdekel a legkevésbé... Szal ha tetszel neki, akk őtse fogja érdekelni remélhetőleg..
2010. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!