Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet szokni az orgazmusról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet szokni az orgazmusról?

Figyelt kérdés
Jelenkeznének elvonási tünetek és végül lrszokna vagy az ember teljesen bekattanna és nem bírná ki?

2013. aug. 29. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
miért kellene leszokni róla?
2013. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
le akarsz szokni a vilag legcsodalatosabb elmenyerol?
2013. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenhez hozzá lehet szokni, és mindenről le lehet szokni. Akaraterő kérdése.
2013. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az orgazmus olyan mint a drog. Elvonási tüneteid lennének, és egy idő után behülyülsz.
2013. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok, hogy ez olyan,)-e mint egy drog vagy más elven működik. Nem akarok leszokni :D
2013. aug. 29. 15:12
 6/10 A kérdező kommentje:
De a bekattanás után csak lenne valami leszokás, megszokás féle
2013. aug. 29. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Az endorfin nevű hormon az agyunkban termelődik, változatos külsődleges tényezők hatására, amik lehetnek akár spontának, akár célzottan választottak.


Az endorfin, avagy közismertebb nevén a boldogsághormon tulajdonképpen úgy hat ránk, mint egy drog. Ellazít, mosolyra görbíti a szánk, kellemes érzést biztosít, mi több, tompítja az érzékeket, ezáltal pedig fájdalmat is csillapítja.

2013. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
le lehet szokni a levegővételről? :)
2013. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Le. Én már több, mint egy éve nem masztiztam, tehát nem is élveztem el. Semmilyen bajom nincs.
2013. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért ez nem életfunkció megszűnését előidéző dolog, mint a levegővétel.


Kéne csinálni ember vagy állatkísérletet a témában

2013. aug. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!