Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy az önbizalomhiány oka a túl magasra tett mérce?

Figyelt kérdés

Hímnemű barátaimon sokszor látom, hogy sokan csak a nagyon fullextrás nőket tekintik nőnek, az átlagosakat észre sem veszik, vagy csak amolyan "ló nincs jó a szamár is" kategóriában kezelik őket. Míg a kimondottan jó pasiknak annyira nem a külső a lényeg, sokan átlagos külsejű nőket választanak, és a belső értékeket többre tartják.

Ez pedig - én úgy látom - egy ördögi kör, mert az önbizalomhiányt csak növeli, ha a pasi magasra teszi a lécet, az átlagos nőknél meg azért nem érnek el sikert, mert egy nő azért érzi, hogy csak pótléknak kell...

Lassan már én is ott tartok, hogy átlagos nőként csak kimondottan jó pasikkal kezdek, mert ők értékelnek igazán, mellettük érzem magam nőnek, és nem szívesen adok esélyt egy kevésbé előnyös külsejű pasinak, akinél azt érzem, hogy csak pótléknak tekint, és szívesebben "villogna" egy bombázóval...

És ez így ördögi kör, mert nekem soha nem számított annyira a külső, de a fenteik miatt inkább menekülök a kevésbé jól kinéző pasiktól...


2013. aug. 29. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ekkora h*lyeséget se hallottam még.
2013. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek a pasik nem teszik magasra a lécet, sőt. Ugyanis ezek a pasik nem az embert nézik, hanem csak a testet. Mindig ujabb és ujabb impulzusokra van szüksége, fiatalabb és fiatalabb kiadásban, miközben ők öregszenek. Ezek mellett az élet nem leányálom egy nőnek,de nem mis életbiztositás sőt. Aztán amikor megöregszenek jellemzően egyedül hallnak meg, magányosan, egy elfekvőbe.
2013. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség , de linkelj légyszi egy átlagos és egy fullextrásat
2013. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

javitás:

Aztán amikor megöregszenek jellemzően egyedül hallnak meg, magányosan, egy elfekvőbe. Mert a nőknek akikkel kapcsolatban volt, a pénze kellett, de önmaga nem.

2013. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a számodra jó pasiknak kellesz és normálisak is veled, akkor felesleges azon filóznod hogy a számodra átlagos pasik miért nem buknak annyira rád.
2013. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerintem biztos, hogy az önbizalomhány miatt van... Az ilyen emberek (nekem is van ilyen barátnőm) nem érzik magukat semminek, ezért akarnak olyan barátnőt/barátot, aki a saját megítélésük szerint magasabb kategóriában van. Ezért többnek érzik magukat, hogy igen, ő meg tudott szerezni egy olyan embert, aki több tőle, és ezért érzi úgy, hogy benne is van valami, mert máskülönben az az ember nem lenne vele.
2013. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 6: Én kimondottan önbizalomhiányos, külsőre átlagos, vagy előnytelenebb külsejű pasiknál tapasztaltam ilyesmit. Egy magabiztos pasi (aki rendben van önmagával), kevésbé nézi a külsőt, sokkal inkább az "összképet".

És az önbizalomhiányos pasik panaszkodnak, hogy nekik semmi nem jön össze...

Onnan merült fel a kérdés, hogy van egy jóbarátom, akinek szívesen adnék egy esélyt, de látom, hogy milyen nőkre bukik, és azt is, hogy teljesen átlagos nőket meg leszól, hogy nem az esete, de azért "ha ló nincs, jó a szamár is" alapon bevállalná őket.

Így meg nem akarok neki esélyt sem adni, mert ugyan nálam is próbálkozott már többször, én nem akarok "szamár" lenni, és gyanítom, hogy annak tekintene, mert hozzám hasonló átlagos nőket szokott leszólni...

2013. aug. 29. 15:34
 8/11 A kérdező kommentje:
# 5: Ezzel az a gond, hogy én viszont az összképet nézem, és egy átlagos pasihoz is tudnék vonzódni a személyisége alapján. De ha nem érzem mellette magam nőnek, csak pótléknak, akkor megette a fene...
2013. aug. 29. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:

A pasik panaszkodnak, hogy nem találnak megfelelő nőt, mert a csajokat a ruházkodáson kívül, meg hogy melyik étteremben fognak vacsorázni, meg hogy a különböző női magazinokban miket olvasnak, semmi nem érdekli. Semmi. Tipikus plazacicák. És ezekből a Plazacicákból egyre több van.

Ugyan ez a pasi, amikor elindul csajozni, vajon a széles érdeklődési kör, nyitott lélek,józan értékelés és egyéb gyönyörű belső tulajdonság mellett elnézi -e a 4-5 kiló túlsújt, vagy egy kicsit ferde orrot, amit nem plasztikáztak? Vagy egyszerűen arról van szó, hogy plazacica kinézetű, tökéletes idomú hölgyet keres, akinek a külső folyamatos karbantartása mellett van még idelye és energiája megszerezni a negyedik diplomát, folyamatosan informálódni a politika, a technika és a tudomány világában és a nap minden percében nyitottnak lenni egy pasi lelki és testi igényeire. Nem csodálkozok azon, hogy a fiatal lányok felmérik, hogy mennyire lehetetlen az összes elvárásoknak megfelelni, és a könnyebb utat választják. Éljen a külső, vesszen a belső.! Hisz az a fontos, ami látszik! A pasik is a látszat alapján választanak, legfeljebb utána panaszkodnak kicsit, de a következő bevetésen megint a plazacicát választják.

Ezekbe bele van kódolva a kudarc, és a srácok a sok csalódás után frusztráltak, lesznek, félnek a kudarctól, de még is az elvárásaik az egekben szállnak.

Mivel nem jön össze a várt hercegnő, hát veszítenek rendesen az önbizalmukból, és egyértelműen a lányokat hibáztatják érte. Pedig ha megpróbálnák a külcsínt, és a belsőt összehangolni, hát találnának magukhoz illő párt. Csak azok nem kaphatók olyan könnyen a szexre, mert társat, és nem szexpartnert, keresnek, és nincs kedvük a fiúk feltétel nélküli szexkívánságainak megfelelni.

Fiúk, lányok, akik panaszkodtok a társtalanságra, az önbizalom hiánya feltétlen megakadályoz a társkeresésben, de a leírtak figyelmenkívűl hagyása hosszútávon társtalansághoz vezet.

Egy 20/L.

2013. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot. Nekem pl. az átlagos lányok a kedvenceim, náluk is próbálkoztam elég sokszor, de tőlük meg azt kapom, hogy fúj, de ronda vagyok (mondjuk minden csajtól ezt kapom.) Egy ronda pasinak semmi esélye nincs arra, hogy becsajozzon, míg egy lány nézhet ki bárhogy, úgy is talál magának valakit.
2013. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!