Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat, másokban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, másokban és önmagamban csalódás, önbizalomhiány, mit tegyek hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

Minden percem szenvedés, és van bennem egy feszítő érzés ami nem hagy nyugodni. Nyugtalan vagyok, és ideges.

ok:

Sráccal megismerkedtünk facebookon, (előtte egyszer láttuk egymást, 2 percig egy társaságba voltunk,csak köszöntünk).

Megbeszéltünk egy talit, és már előtte facen mindig szívek meg imádlak, hasonlók.Ő kezdeményezett. Talin addig dumáltunk, hogy smároltunk.(erre véleményt nem kérek.)

Megfogta a kezem és úgy kísért haza.

És aznap este csak 3 szót beszéltünk. El se köszönt. Másnap estig feszülten vártam hogy írjon, végül én írtam neki. Megkérdeztem fogom e még látni és vidáman válaszolta h persze meg hasonlók. De utolsó üzimet meg se nézte, lelépett, azóta semmi.


Tudom hogy fog válaszolni. De érzem, mégse tekint rám úgy, mintha összejöttünk volna. Olyan mintha neki csak egy átlag délután lett volna. Egyébként is más világ, de megszerettem, mert az előző 10 hónapos kapcsolatomban nem tudtam felnézni a srácra. De rá igen. És ma egy másik lánnyal találkozik.


Feszült vagyok, mit tegyek? Szerettem volna őt. Nem engednek bulizni, mert"túl fiatal" vagyok. Barátok nyaralnak. Egyedül maradtam. És senkinek nem mondhatom el, múltam miatt nem bízok senkiben..


köszönöm, ha végigolvastad és segítesz:(

írhattok privátban is.


15/L



2013. júl. 13. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt érzem.

Idő..tényleg ennyi segít.

Sok rock/metál zene, és új emberek.

Kitartás csajszi;)

18/L

2013. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy csalódott és azért nem keres.
2013. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 GentLnazi ***** válasza:

A rock tény

Ég segít ,most lépek hazaértemkor próbálok majd vmit segíteni

2013. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: milyen irányban csalódott? Szerintem érzi hogy én valóban képes lennék összejönni vele.. De mintha meggondolta volna magát. Akkor miért csókolt meg és miért fogta meg a kezem?:/


Egyébként folyamatosan zenét hallgatok, rockot is szeretem. Sportolnék, de testem kimerült, és a nyugtalanság nagyon kifáraszt :/

2013. júl. 13. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor filmezz, feküdj be az ágyba, és rettegj, gondolkodj, aludj el.

Olyanokat nézz, amik inkább elkerülik a szerelmi szálakat.

Viharsziget, Álomháború, Blöff!

2013. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pont ezt akarom elkerülni. Sehogy sem tudom lekötni magam. A gondolkodásból elegem van. Most is ágyban fekszem. Reménytelen vagyok azt hiszem :(
2013. júl. 13. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Szar érzés tudom. Nekem is ez volt..ültem a fotelban, bámultam kifelé, a tételeket meg leszrtam...

Tényleg az idő a legjobb gyógyír.

Pár napig "meggyszolod" ezt, utána meg tessék kimenni, nyár van!

2013. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!