Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek Roger Federer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek Roger Federer bejön mint pasi?

Figyelt kérdés
Leszámítva, hogy családja van.

2013. aug. 29. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de mint nő... Húh, nem semmi kis buksza!
2013. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a pénz miatt kéne, ahh pedig én mit megnem adnék érte
2013. aug. 29. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Külsőre nem. De a játékstílusa annál inkább. <3
2013. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam meg mindkettő nyerő :) 
2013. nov. 8. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nem tudok elvonatkoztatni a személyiségétől, ami miatt odáig vagyok érte. ez nyilván megszépíti és elfogult vagyok vele szemben, de igen, nekem mint férfi is tetszik. barna haj, barna szem, mondanám, hogy több nem is kell, de azért az nem teljesen igaz. minden esetre tetszik külsőre is, belsőre pedig még inkább
2013. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó ízlésünk van:)
2013. dec. 9. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Személyiség, külső, belső, a teniszhez való hozzáállása, mind mind, tipikus, de a szó legjobb értelmébe tipikus álom pasi, akivel ha csak egy szót válthatnék, máris meglenne az életem értelme

az, hogy van pénze, sok, az csak mit egy + de ennyi

és mert persze nem egy mennyi kiber fos, hanem régimódi

szóval IGENIGEN IGEN

2015. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem is tudom...ha elvonatkoztatok. Akkor talán. :D
2015. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!